Ekspedientka

Tłumaczenie: Jacek Manicki
Seria: Pi
Wydawnictwo: Albatros
Ewa Kaczmarczyk

Młoda dziewczyna, posiadająca pracę i lecząca się z depresji na swojej drodze poznaje starszego mężczyznę, który można powiedzieć śmiało, zmienia jej życie. Warto poczytać, żeby zrozumieć takie relacje damsko-męskie młodej dziewczyny ze starszym mężczyzną.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

Katherina87 | 2012-11-22

Bajka dla dorosłych napisana przez znanego aktora komediowego. Mirabelle, tytułowa "ekspedientka", ma 28 lat, dyplom wydziału sztuk pięknych kalifornijskiego college'u, pracę i... jest samotna. Pewnego dnia w jej życiu pojawia się bogaty, niemal dwukrotnie od niej starszy biznesman, Ray...

WhiteRabbit | 2016-01-11

Największą zaletą tej książki jest fakt, że nie jest bardzo zła. Da się czytać, pytanie tylko - po co? Teoretycznie, lektura daje jakąś odpowiedź na to, dlaczego młoda kobieta decyduje się na związek ze starszym facetem, ale z realiami dzisiejszego sponsoringu nie ma to nic wspólnego. Gdyby to wszyscy ci podstarzali panowie byli tacy jak Ray!
Poza przeciętną fabułą, znajdziemy tu także przeciętny język, od czasu do czasu okraszony zmanierowanymi potworkami. Nie znajdziemy tu natomiast puenty.

Angie | 2011-07-03

Jak na autora - aktora komediowego, książka dosyć smutna i przygnębiająca wg mnie. Mam wrażenie, że dominują w niej szarości i jest w pewien sposób niepokojąco dziwna. Nie polecam.

Kayzke | 2012-03-12
Przeczytana: 20 marca 2012