978-83-7648-242-2

Anastazja - córka klepiącej biedę, porzuconej przez męża bibliotekarki, ledwo wiąże koniec z końcem po wyjeździe na studia. Mając dość liczenia każdego grosza, postanawia zostać luksusową prostytutką. Przychodzi jej to bez trudu - ma wygląd anioła i do tego zna cztery języki. Pewnego dnia jeden z klientów proponuje jej udział w przekręcie...

Amadeusz Sobiesierski | 2012-08-15

Bardzo ciekawy pomysł ukazania prostytucji,Anastazja z czasem staję się twardą i pewną siebie kobietą która osiąga swoje cele.
Jej życie oraz perypetie jak chodźby wplątanie się w kradzież tożsamości ciekawią czytelnika i wywołują chcę poznania jej dalszych losów.
Warto poświęcić trochę czasu by przeczytać dzieło pani Grażyny Bełzy.

Jaśmina | 2011-11-24
Przeczytana: wrzesień 2011

Ze stron powieści wyziera obraz prostytucji ukazanej jako dobrej pracy, w której spotyka się samych kulturalnych businessmenów, dzięki którym można się wybić - a nawet zostać milionerką. Sprzedaż własnego ciała nie powinna być traktowana w tak lekki i pobieżny sposób. Książka mało odkrywcza, na dodatek naiwna fabuła.

Anita | 2013-01-19
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 16 stycznia 2013

Historia opowiedziana w książce, sama w sobie nie jest zła. I gdyby narracja wyglądała inaczej powstałaby zapewne interesująca opowieść. Niestety autorka doprowadzała mnie do szału wtrąceniami, w których, m.in. chwali się tym, że nie utrzymuje się z pisania, czy opisuje swoją wyższość nad Paulo Coelho xD

fryzanka | 2010-10-04
Przeczytana: listopad 2009

Łatwa, lekka i przyjemna, a do tego zabawnie napisana. Jednak nie ma w sobie nic takiego, co pozwoliłoby jej jakoś szczególnie utkwić w mojej pamięci.

kitek8844 | 2012-06-13

całkiem, calkiem :)