Wszystko albo nic

Tłumaczenie: Mariusz Drabowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Heart on the line
837070817X
Ursusek

Oboje zdecydowali się leczyć ludzi w dalekiej Etiopii, by uciec od przeszłości i przykrych wspomnień. Georgia miała za sobą nieszczęśliwy romans, Sam - rozpad małżeństwa. Ich pierwsze spotkanie nie zapowiadało niczego dobrego, jednak z czasem zbliżyły ich do siebie wspólna praca, fascynacja Afryką i... miłość, która zaskoczyła oboje. Dla Sama jednak stały związek, a zwłaszcza małżeństwo, nie wchodziły w rachubę. Georgia mogłaby to zmienić. Ale czy zechce?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://images04.olx.pl/ui/3/00/50/f_55030050-a2b4d3a2.jpeg