Nie odrzucaj mojej miłości

Tłumaczenie: Anna Mazur
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na długie jesienne wieczory ; Harlequin Medical Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Take a chance on love
83-7149-105-0
Dorota_1988

Kate boleśnie przeżyła zawód miłosny i postanowiła podpisać kontrakt na pracę -w Afrycel Miała przy tym nadzieję, że taka zmiana pomoże jej dojść do siebie. Tymczasem po przyjeździe do Kenii okazało się, że jej nowy szef, doktor Sam Brady, jest znacznie bardziej okrutny niż jej były narzeczony. już pierwszego dnia dał jej jasno do zrozumienia, że taka osoba jak ona nie nadaje się do katorżniczej pracy w afrykańskich warunkach. Kate wie, że wytrzyma w Afryce, lecz czy wytrzyma z Samem?

źródło opisu: Harlequin, 1997

źródło okładki: zdjęcie autorskie