Taka ładna

Wydawnictwo: Portret
Taka, ładna
dona

Jakby nie patrzeć, repertuar rozpaczy jest zgrany, kto wie czy nie bardziej niż repertuar humoru. I kto się uczciwie zabiera do jej przedstawiania, ma przed sobą niewdzięczne zadanie. Za wielu myszkowało tu przed nami, ot co. Jestem jednak przekonana, że Monika Mostowik, autorka zbioru opowiadań "taka ładna", uniknęła większości mielizn czyhających na pisarza, który się wyprawia na mroczną stronę duszy świata - czarną jak pudel Schopenhauera.

BKnysak | 2014-04-05
next | 2011-07-16