N jak niesława

O is for outlaw
8373111948
niesława
dona

Jeden telefon od nieznajomego mężczyzny sprawił, że przeszłość wróciła wezbraną falą i zburzyła względnie spokojną praktykę prywatnego detektywa, Kinsey Miillhone. Wśród własnych starych dokumentów odzyskanych dzięki znajomemu, Kinsey znalazła list, który dotarł do niej po czternastu latach od chwili nadania. Wynikało z niego niezbicie, że dawno temu niewłaściwie oceniła dramatyczną sytuację, w jakiej znalazł się jej pierwszy mąż, i w konsekwencji się z nim rozwiodła. Odkrycie prawdy po latach tak poruszyło Kinsey, że postanowiła odgrzebać zapomniane sprawy i naprawić własne błędy. Nie przypuszczała jednak, że przywołując duchy z przeszłości, otworzy przysłowiową puszkę Pandory i sama stanie w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca