Powrót

Tłumaczenie: Leszek Kamiński
Wydawnictwo: Książka i Wiedza
Comeback
Dorota_1988

W nowoczesnej luksusowej klinice weterynaryjnej w Gloucestershire nagle zaczynają padać konie, leczone lub operowane przez jednego lekarza, Kena McClure, który zostaje oskarżony o spowodowanie ich śmierci. Próba wyświetlenia zagadki pociąga za sobą ofiary śmiertelne tym razem wśród ludzi. Nieoczekiwanie na miejscu zdarzeń zjawia się młody dyplomata, który spędził tu dzieciństwo. Skojarzenia z przeszłością pomagają mu rozgryźć przestępcze środowisko.

źródło opisu: od Wydawcy

Joasia | 2015-12-25