D jak dłużnik

Sue Grafton Wydawnictwo: Buchmann Cykl: Kinsey Millhone (tom 4) Seria: Alfabet zbrodni kryminał, sensacja, thriller
D is for Deadbeat
2012-10-17
Patrycja Osiak
Alfabet zbrodni
dłużnik literatura amerykańska

Wielki plus za sarkastyczne poczucie humoru glownej bohaterki. Nie nudzilam sie przy niej, ale tez nie jest to zadna ksiazka, o ktorej bede sie tutaj rozpisywac i podejrzewam, ze niedlugo zapomne, o czym w ogole byla ;)
Tak w skrocie - pani detektyw dostaje zlecenia doreczenia czeku na 25 tysiecy, ale okazuje sie, ze zleceniodawca zmarl w dziwnym okolicznosciach. Jego...

Główna bohaterka jest przyjemna,wie czego chcę i lubi się droczyć.
\Jest ładna,mądra i ma fajne pomysły.
Nie myli siew tym co robi.I dociera do celu.
Książka moja kupi klem za 10 zł.

Na półkach: , , , , ,

Kolejny kryminał z serii Alfabet Zbrodni, gdzie główną bohaterką jest kobieta...prywatny detektyw Kinsey Millhone.
Dostaje ona niby proste zlecenie, ale w trakcie są komplikacje. Zleceniodawca okazuje się być kimś całkiem innym i ginie w dziwnych okolicznościach. A Kinsey zostaje wciągnięta w wir wydarzeń.
Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Zagadka mało skomplikowana,...

Szybko się czyta, zakończenie może zaskoczyć, generalnie całkiem przyzwoita

Niewiele ponad 300 stron kryminalnej zagadki, zagadki niezbyt skomplikowanej, ale zgrabnie ogarniętej i wciągającej na tyle, że przeczytałam w jedno popołudnie. Winnego nie udało mi się wytypować, więc małe napięcie towarzyszyło do końca.

całkiem dobra opowieść.

D jak dłużnik” to czwarta część Alfabetu Zbrodni autorstwa Sue Grafton. Tym razem prywatna detektyw- uparta, niezależna, mające twarde zasady, ale umiejąca kłamać gdy potrzeba- Kinsey Millhone dostaje od tajemniczego mężczyzny niby proste zadanie: doręczenie czeku na dwadzieścia pięć tysięcy dolarów. Jednak szybko okazuje się, że to sprawa z haczykiem, która szybko się...

• 2015
  • 2013