Władca Pierścieni. Przewodnik po filmie

Wydawnictwo: Amber
The Lord Of The Rings - Official Movie Guide
83-7245-700-X
Klaudyna

Pięknie ilustrowany "Przewodnik po filmie" pokazuje od kulis pierwszą część słynnej filmowej trylogii: pomysł, wybór aktorów i plenerów, prace nad kolejnymi scenami, efekty specjalne, Moce Ciemności i kostiumy. Rewelacyjne zdjęcia z planu filmowego i niepublikowane nigdzie indziej wywiady z reżyserem i odtwórcami głównych ról odkrywają fascynujący obraz powstawiania jednego z największych filmów w dziejach kina.

MariaKonopnicka | 2013-01-23

Dla fanatyków ...filmu : ) I jak poprzednik, książka to wynik marketingowej batalii o wyciągnięcie możliwie najwięcej $$$ z portfeli fanów trylogii.

Hub | 2011-08-27
Przeczytana: październik 2006

Cóż - szału nie ma, wszystkie te materiały już gdzieś widzieliśmy. Kolejna próba wyłudzenia pieniędzy.

Christoph | 2016-11-30
Na półkach: 2016, Przeczytane, Posiadam