Десант на Меркурий
8320707673
piotrex

"Połynow orientował się, że do psychologów odnoszą się w kosmosie z pewną doza ironii. Przede wszystkim dlatego, że ich praca była w zasadzie niedostrzegalna. Nieprzypadkowo zresztą- psycholog, którego otoczenie zdaje sobie sprawę z jego działalności, niewart jest funta kłaków."

źródło opisu: Iskry, 1984

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Paprykarz Szczeciński | 2013-06-23

Szkoda czasu na tę książkę. Spodziewałem się dobrego, klasycznego opowiadania science-fiction ze Związku Radzieckiego i się wielce zawiodłem. Nie warto!

wujo444 | 2014-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2014

Pojedyncze opowiadanie Bilenkina rozczarowało mnie kiepskim zakończeniem. Polecieli, utknęli i tak się ta pozycja kończy, bez konkluzji, z paroma fajnymi i nie wykorzystanymi motywami. W dodatku mam wrażenie, że tłumacz się nie przyłożył i w paru momentach tekst był niejasny. Także ten zeszyt odradzam.

WOiOwnik | 2011-04-12
Na półkach: Przeczytane, S-F

Po przeczytaniu opowiadań "Miasto i Wilk" oraz "Cyrograf" miałem nadzieję, że to opowiadanie, również będzie trzymało wysoki poziom poprzedników. Niestety zawiodłem się na tym dziele, łatwe do przewidzenia i kompletnie nie wciągające.

problem | 2016-11-16
Marek Rygiel | 2016-07-14