Marsjański przybój

Okładka książki Marsjański przybój
Dymitr Bilenkin Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klasycy Radzieckiej SF
Stalker Books
2020-09-01
2018-01-01

Okładka książki Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dymitr Bilenkin, Ben Bova, Ray Bradbury, Fredric Brown, Kir Bułyczow, Thomas M. Disch, Randall Garrett, Ron Goulart, Harry Harrison, Robert A. Heinlein, Shinichi Hoshi, Langdon Jones, Morio Kita, Cyril M. Kornbluth, Tuli Kupferberg, Raphael A. Lafferty, Keith Laumer, C. C. MacApp, Dean McLaughlin, William F. Nolan, Rick Norwood, Frederik Pohl, Mack Reynolds, Bob Shaw, Robert Sheckley, Henry Slesar, Władimir Szczerbakow, Ilja Warszawski, Jack Williamson
Ocena 8,0
Drugie lądowanie Władlen Bachnow, Dy...
Okładka książki Skromny geniusz Dymitr Bilenkin, Maria Czudakowa, Dymitr De-Spiller, Anatolij Dnieprow, Giennadij Gor, Władimir Grigoriew, Ariadna Gromowa, Feliks Kriwin, Michaił Puchow, Aleksander Szalimow, Wadim Szefner, Olga Łarionowa
Ocena 0,0
Skromny geniusz Dymitr Bilenkin, Ma...