Bestseller

Tłumaczenie: Monika Krawiecka
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Bestseller
83-7169-408-3
powieść obyczajowa, romans
Poetyka

Co mają wspólnego ze sobą: życiowa nieudacznica i "niedokończona" studentka, zdominowana przez męża, stary arystokratyczny wyga i uboga pilotka, oprowadzająca amerykańskie wycieczki po Włoszech? Otóż są oni przeświadczeni, że ich życie nabierze sensu tylko wtedy, gdy napiszą książkę. Ale autorka "Bestsellera" jest bardziej przewrotna - udowadnia, iż napisanie książki jest niczym w porównaniu z jej wydaniem - o, to dopiero jest prawdziwa sztuka!

[Wydawnictwo Amber, Warszawa 1997]

scrupless | 2014-11-01

Fakt, nie jest to książka z szybką akcją i trochę przewidywalna, ale... ale trzeba wziąć pod uwagę iż nie jest to książka sensacyjna na miłość boską, tylko obyczajowa. Nie będzie tam zaskakujących zwrotów akcji i elementów zaskoczenia, ale przecież nie o to w niej chodzi. Ponadto uważam iż będzie ona bardziej zrozumiała dla osób których interesuje proces wydawniczy :-) Ostatnio przeczytałam ją po raz drugi i dalej ją uwielbiam. Za kilka lat znów ją przeczytam.

Frendzel | 2012-12-29
Przeczytana: 25 grudnia 2012

Lekturą tej książki zajęłam się w okresie świątecznym i chyba tylko dlatego udało mi się ją przeczytać do końca. Książka jest bardzo długa, a jej akcja raczej mało wartka, ba, po przeczytaniu 300 stron nadal miałam wrażenie, że książka się jeszcze na dobre nie zaczęła. Przygody bohaterów przewidywalne. Nie polecam.

Ania3989 | 2016-10-07
maggie | 2016-04-01