Rzuć mnie, Billy!

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cała! Ja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Dumping Billy
związki, miłość, Billy Nolan
klara

Jak za dotknięciem różdżki, gdy on je porzucał, one natychmiast znajdowały "tego jedynego"! Niezapomniana komedia romantyczna z atrakcyjnym Billym Nolanem w roli głównej. Kto zagra go w wersji filmowej (prawa sprzedano za 1,4 miliona dolarów!), jeszcze nie wiadomo. Ale jest pewne, że ten przystojniak już jedenaście razy porzucał swe dziewczyny, które następnie wychodziły za mąż za... swego...

Niezapomniana komedia romantyczna z atrakcyjnym Billym Nolanem w roli głównej. Kto zagra go w wersji filmowej (prawa sprzedano za 1,4 miliona dolarów!), jeszcze nie wiadomo. Ale jest pewne, że ten przystojniak już jedenaście razy porzucał swe dziewczyny, które następnie wychodziły za mąż za... swego następnego chłopaka! Nic jednak nie trwa wiecznie: przyjaciółka jego kolejnej partnerki (która chce, by Billy ją rzucił, aby jej długoletni chłopak wreszcie się oświadczył), zakochuje się w Nolanie nie na żarty...

| 2014-01-09

Seria Cała ja! to były kobiece żniwa! :) Fenomenalna babska lektura. Gorąco polecam ;)

Gabrysia | 2017-03-06
magia78 | 2016-07-30