Niedobry chłopiec

Wydawnictwo: Libros
Bad boy
przyjaźń, miłość, humor
dziwnakacha

Najbliżsi przyjaciele - On i Ona - spotykają się przy kawie w niedzielne wieczory, by ponarzekać na swoje nieudane życie osobiste.
Ona ma słabość do " złych chłopców ", On należy do " dobrych i romantycznych ".
Ona zdradza kilka sekretów na temat podrywania,a On korzysta.
Zabawna historia miłosna, napisana lekko i dowcipnie.

Kasiag | 2015-08-17

Było lekko, łatwo i przyjemnie.
Jedynym mankamentem była dla mnie Tracie, główna bohaterka. Od początku wydawała mi się dość irytująca, żeby nie powiedzieć głupia. Jej postępowanie, styl życia, podejście do związków damsko-męskich, było dla mnie całkowicie niezrozumiałe. No, ale zagryzłam zęby i czytałam dalej, bo fabuła zaciekawiła mnie na tyle, że postanowiłam przecierpieć ;)
I nie żałuję.
Bo choć Tracie zyskała w moich oczach dopiero pod koniec, (a i to nie bez oporów ;)) to całość była na tyle interesująca, że stwierdzam, że nie był to stracony czas.
Lektura w sam raz na wakacje, na upalne dni :)

majucha | 2013-12-31
Na półkach: 2013, Przeczytane, Mam ebook
Przeczytana: 30 grudnia 2013

do połowy książka bardzo mnie nudziła i miałam ją sobie odpuścić, ale postanowiłam dać jej ostatnią szansę i dobrze zrobiłam bo się rozkręciła. Podejście Traci do tematu było tak irytujące, że momentami miałam ochotę sama ją spoliczkować. Niestety wiem, że do tej książki już więcej nie sięgnę.

Martyna | 2014-08-13
Przeczytana: 13 sierpnia 2014

Książka typu film "27 sukienek". Może nie do końca, ale od razu wiedziałam, że będzie podobna. Typowa, zabawna, lekka lektura dla osób, które lubią dobre zakończenia. Wciągająca, choć osobiście wkurzała mnie chyba każda postać. Wszyscy byli bezmyślni i egoistyczni - największy minus książki. Całość jednak oceniam dość wysoko.

dziwnakacha | 2010-06-28

Banalna, ale dobrze się czyta. Zabawna.
Dobra na poprawę humoru.

julietta | 2016-07-07
Przeczytana: 14 czerwca 2016

Książka na jeden raz. Przeczytałam ją do końca tylko dlatego, że byłam ciekawa jak wątek się rozkręci. Niestety, do ostatniej kartki nie doczekałam się wyczekiwanego przełomu.

Ula | 2015-01-31
Przeczytana: 30 stycznia 2015

Trochę się opowieść ciągnie, koniec bardzo przewidywalny - lekka i łatwa opowieść, akurat na lato i wakacje.

Nell | 2016-04-15

Książka jest słaba nawet jak na tzw. „chick-lit”. Nudna, rozwleczona, do bólu zębów wręcz sztampowa, schematyczna, z przewidywalnym od pierwszych stron zakończeniem. Okej, to mogłoby mieć nawet swój urok, w końcu komedie romantyczne (a do takiego gatunku zalicza się ta pozycja) są schematyczne z definicji, chodzi w nich w zasadzie tylko o to, żeby obserwować te wszystkie perypetie po drodze do oczywistego happy-endu.
Problem w tym, że w „Niedobrym chłopcu” te perypetie są okropnie nieoryginalne, a akcja wlecze się jak flaki z olejem. Jedynie w końcówce nabiera tempa, ale to przecież nie stanowi rekompensaty.
Poszczególne sceny książki są rozpisane tak, jakby autorka z góry zakładała jej ekranizację, czyta się to trochę jak adaptowany scenariusz i to mnie najbardziej w tej książce wkurza. Za to ostatnie kilka miesięcy akcji książki jest przewinięte na kilku zaledwie stronach jak na fastforwardzie. Nie lubię takiego nierównego tempa.
Mogłabym się też poznęcać, że autorka robi z...

Premislaus | 2012-07-29
Przeczytana: 2010 rok

Głównym bohaterem jest mężczyzna o imieniu John - był informatykiem, oddawał się pracy, zaniedbując swoje prywatne życie. Miał kiepskie relacje z kobietami, lubi jeździć dużo na rowerze i był miłym gościem. Po nieudanych randkach spytał się swojej przyjaciółki (w której kochał się wiele lat) Tracy, aby powiedziała mu kilka rad na temat kobiet. Zaczęła dawać mu lekcje jak zmienić się w "bad boya". Pokazała jak ma się zachowywać, ubierać, mówić, co ma robić, by nauczył się uwodzić kobiety. Wartość merytoryczna rad jakich udziela Tracy Jonowi, wprawiła mnie w osłupienie. Ta książka może być poradnikiem uwodzenia prosto od kobiety, która ma według mnie naprawdę dużo racji.

Jedyny minus to zakończenie, poza tym miło i lekko się czyta.

Romans dla kobiet ale warta do przeczytania dla mężczyzn.

lumbarda | 2013-01-30
Przeczytana: 29 stycznia 2013

Książka podobała mi się. Naprawdę dobra na poprawę humoru...

wronka90 | 2016-07-21
Na półkach: Romans, Przeczytane