Kumpelki z paki

Wydawnictwo: Świat Książki
Pen pals
83-7391-005-0
romans, zemsta

Jennifer, inteligentna i piękna kobieta, która zrobiła karierę w świecie mężczyzn, finansistów z Wall Street, za namową narzeczonego godzi się wziąć na siebie odpowiedzialność, gdy Giełdowa Komisja Kontroli wszczyna dochodzenie przeciwko jej szefowi prowadzącemu podejrzane interesy. Wszak narzeczony, świetny prawnik, zapewnia ją, że to tylko kwestia kilku miesięcy, a on zrobi wszystko, by zapewnić jej w tym czasie doskonałe warunki w areszcie.

Tymczasem Jennifer ląduje w więzieniu z kilkuletnim wyrokiem, narzeczony nie kwapi się z pomocą, a w środowisku, w którym się znalazła, rządzą zupełnie inne prawa, niż w jej dotychczasowym życiu. W więzieniu poznaje barwną gromadkę sprytnych kobiet: starszą grupy, Movitę, zwariowaną Cher, niepoprawną optymistkę Theresę i czarującą Suki. Gdy od Movity otrzyma pewną propozycję, nie zdoła się jej oprzeć. A efekty jej działania przejdą najśmielsze oczekiwania...

Zaczytana | 2013-05-02

Książka mnie nie porwała. Naiwna i nieprawdopodobna historia.

ula | 2012-11-08

Bardzo dobrze się czyta. Polecam:)

Katarzyna | 2014-07-23

Świetna lektura, napisana z ogromnym poczuciem humoru, czytając ją doskonale się bawiłam. Polecam miłośniczkom literatury kobiecej.

Beata0869 | 2015-08-06

Historia naciągana ale takie tez są ksiazki Goldsmith. Niemniej bardzo dobrze sie je czyta. Faceci zawsze dostają baty i nie inaczej jest tym razem. W "Kumpelkach..." autorka ewidentnie przekoloryzowała życie w więzieniu i wyszła z tego mało wiarygodna historia, ale pewnie tak miało być, kolejna książka w której kobiety mogą wszystko:) Czytałam lepsze tej autorki, ale polecam.

ElwiraMis | 2013-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2013

Świetna książka,trzyma w napięciu, przybliża tematykę więziennictwa kobiet w Stanach Zjednoczonych. Chwilami zabawna i seksowna. Warto przeczytać!

nietoperzyca | 2016-09-11
Przeczytana: 25 czerwca 2014