Szept

Tłumaczenie: Agata Puciłowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Whispers
83-7245-551-1
romans, literatura piękna
Poetyka

Hollandowie to jedna z najbogatszych i najbardziej szanowanych rodzin w Oregonie. Kiedy jednak ojciec pięknej Claire zaczyna ubiegać się o stanowisko gubernatora, na jaw wychodzi szokujący dramat sprzed lat. Największym wrogiem Hollanda jest przystojny dziennikarz, który żywi tajemniczą nienawiść do całej rodziny. Ale to właśnie w jego objęciach musi się schronić Claire przed nadciągającym...

Największym wrogiem Hollanda jest przystojny dziennikarz, który żywi tajemniczą nienawiść do całej rodziny. Ale to właśnie w jego objęciach musi się schronić Claire przed nadciągającym niebezpieczeństwem. I nie potrafi się oprzeć namiętności, która może ją ocalić... lub zgubić.

gwiazdka | 2014-02-15
Na półkach: Przeczytane, Rok 2014
Przeczytana: 15 lutego 2014

Książka jest dla mnie lekkim zaskoczeniem, bo przyzwyczajona jestem do Lisy Jackson jako autorki kryminałów, a tutaj znalazłam książkę raczej obyczajową, owszem z wątkami kryminalnymi i romansami, ale szczególnie kryminał jest na marginesie. Typowo dla tej autorki jest oczywiście zagadka sprzed lat, ale rozwiązana w ten sposób, że akcja cofa się o naście lat, potem wraca do teraźniejszości. Treść owszem budzi zaciekawienie, jednak pisarka nie ustrzegła się typowych dla siebie błędów, które w jej książkach zawsze mnie drażnią: mam na myśli liczne powtórzenia, jakieś gesty powtarzane na każdej stronie, nadmiar ciąż, czy pod koniec bijąca się z myślami Claire- bardzo mnie drażniło to powielanie. Ogólnie fajna powieść, ale tradycyjnie dla Jackson, w większości przewidywalna, a postaci jednokolorowe- czarne lub białe. I co mnie bardzo denerwowało podczas lektury- ale to już wina wydawcy nie autorki- błędy zdaniowe i niepotrzebny wysyp przecinków.

Mała-klamczucha | 2014-05-03

Z każdą kolejną książką Lisy zakochuję się w niej coraz bardziej."Szept" skończyłam późno w nocy, co skończyło się tym, że obudziłam się tak późno jak nigdy dotąd.
Ta książka jest pierwszą książką Lisy Jackson która mnie w pewien sposób rozczarowała.Historia jest trochę zbyt ..prosta.Liczyłam na zawiłą powieść, w której jedno wydarzenie łączyło się z innym, ale zawiodłam się.Oczywiście w książce jest mnóstwo,różnorodnych wątków, ale praktycznie mało czym się one ze sobą wiążą.Moim zdaniem ta książka skupia się tylko na Claire i Kane'ie, co było trochę nudne, bo i tak było wiadome jak się to skończy.Claire jest jedną z najbardziej przewidywalnych postaci o jakiej kiedykolwiek czytałam.Prawdę mówiąc w tej książce wszyscy są tacy- no jedynie Miranda była inna niż myślałam.No i Denver jednak od początku myślałam że coś jest z nim nie tak.Brakowało mi tu jakiejś niespodzianki, nagłego wybuchu akcji.Zazwyczaj po zakończeniu powieści Lisy wpatruję się w książkę z niedowierzaniem,...

madziq | 2014-08-17

W sumie od początku książka mnie wciągnęła. Nie przepadam za powrotami do akcji sprzed lat, bo jestem niecierpliwa a "w przeszłości" znów trzeba czekac na rozwój akcji. Ale tutaj ksiązka mnie tak wciągneła że czytałam dopóki nie skończyłam, nawet kosztem zarwanej nocy.

Adrienne | 2014-03-07
Przeczytana: 19 grudnia 2013

książka pełna niespodzianek, potrafi zaskoczyć;);) świetnie się ja czyta ;);) jest bardzoooo wciągająca :D

Agata | 2013-08-25

Gdy poznajemy przeszłość bohaterów, książka zaczyna naprawdę wciągać.

nietoperzyca | 2016-09-12
Przeczytana: 22 października 2014