Długa noc

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
All night long

Instynkt nie mylił Irene – prawdę o śmierci jej rodziców przed laty zafałszowano. Tak jak teraz ukryto prawdę o śmierci jej przyjaciółki. Irene wraca do rodzinnego miasteczka, by rozpocząć własne śledztwo. Ale ma potężnych wrogów i tylko jednego sprzymierzeńca. A kolejne morderstwa oznaczają, że będzie musiała zmierzyć się z kimś, dla kogo władza i ambicja znaczą więcej niż życie człowieka…

mania_kch | 2014-04-03
Na półkach: 2014, Przeczytane

Fajna historia, świetnie wykreowani główni bohaterzy. Mimo,że jest to romans z przewidywalnym zakończeniem to czyta się bardzo dobrze, historia nie jest przesłodzona a wątek kryminalny buduje napięcie powodując, że nie chce się odkładać tej książki. Przyjemna lekturka na wieczór.
Polecam :)

Magdalena | 2014-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2014

Wspaniała, po prostu wspaniała. Główni bohaterowie byli bardzo interesujący. Historia ciekawa. Teksty niesamowite. Bardzo dobra książka.

Agnieszka | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

Tak właściwie to taka sobie... Nie wiem, czemu, ale jakoś nie polubiłam głównych bohaterów. Ogólnie pomysł dość ciekawy, ale moim zdaniem za dużo tych dziwnych zbiegów okoliczności, przez co wydarzenia stały się mało realne. No cóż... Mogłoby być lepiej, ale najgorzej też nie było. ;)

Iwona | 2012-02-12
Przeczytana: 16 lutego 2012

Warta przeczytania. Szybka, lekka i przyjemna.

daria | 2011-10-12

Fajna książka. Polecam.