83-7255-939-2
Gotuj, głowa
dona

Przywykliśmy uważać, że na prowadzenie prawdziwej domowej kuchni, wymagające niemało wysiłku i sporo czasu, mogą sobie pozwolić jedynie osoby nie pracujące zawodowo. Nam, zabieganym i obarczonym wieloma obowiązkami, po prostu brakuje czasu na dogadzanie podniebieniu. na co dzień jadamy cokolwiek, byle szybciej, pozostawiając kulinarne wyczyny na koniec tygodnia. Tymczasem przygotowanie smacznego, urozmaiconego i pełnowartościowego posiłku wcale nie musi zajmować kilku godzin. Przy obecnym zaopatrzeniu sklepów spożywczych w produkty i mrożonki, przy odpowiednim wyposażeniu kuchni w nowoczesne sprzęty i urządzenia oraz umiejętnym zorganizowaniu sobie pracy - obiad możemy ugotować w niecałą godzinę. W książce Gotuj z głową udowadniamy, że nie jest to wcale trudne.

Beata-Chiara | 2015-11-22
Beata | 2010-12-03