Tajemnice Rasputina. Książka audio

Seria: Tajemnice Historii
Wydawnictwo: Bellona
rasputin, rosja, biografia, polityka
historyczna

W języku rosyjskim słowo aRasputina ma konkretny sens, znaczy mianowicie arozpustnika i doskonale odzwierciedla jego wybujały temperament. aMusimy odkupić nasze grzechy, aby pójść po śmierci do nieba. Musimy więc grzeszyć, aby mieć co odkupića a brzmiało budujące kazanie Rasputina, po którym natychmiast oddawał się rozpuście. Nie przepuścił żadnej pannie, sam bywał często przerażony siłą własnego erotyzmu.

peterix | 2018-05-23
Przeczytana: marzec 2018

Zawsze mam kłopot na ile książki o sławnych ludziach są prawdziwe - jeśli ta jest prawdziwa, to w odróżnieniu do innych osób, oceniających tę pozycję, ja o wielu sprawach nie wiedziałem.

Bisurkania | 2016-05-06
Przeczytana: 05 maja 2016

Duże rozczarowanie. Nie polecam. Nie dowiedziałam się niczego, o czym bym nie wiedziała.

Bartek | 2014-12-04

Chyba spodziewałem się więcej. Tajemnic w książce jak na lekarstwo, dla kogoś zielonego w temacie na pewno pomoże przybliżyć tą postać.

RFR08 | 2017-12-04
Na półkach: Przeczytane, 2017