Wstrząs dla systemu

Wydawnictwo: Czytelnik
A shock to the system
83-07-02141-3
Błażej

„Wstrząs dla systemu” to thriller z elementami czarnego humoru, lektura dla czytelników, którzy po pracy, w podróży czy na urlopie poszukują rozrywki pozwalającej zapomnieć o kłopotach dnia codziennego. Akcja rozgrywa się współcześnie w Londynie. Ambitny pracownik dynamicznie reformującej się firmy, Graham Marshall, zostaje pominięty w awansie. Pierwsze morderstwo popełnia mimochodem, następne są drobiazgowo obmyślone. Wszystkie mają cechy zbrodni doskonałej i bohater cieszy się życiem w poczuciu pełnej bezkarności. Jak długo jednak?

źródło opisu: http://literacki24.pl/

źródło okładki: http://literacki24.pl/

Grażyna | 2015-01-05
Na półkach: Przeczytane, Audiobooki

Piotrek | 2011-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2011

Hmm, może powiem tak... Jeśli myślicie że to książka podobna do "Zbrodni i kary" to się pomyliliście. Nie ma tu głębokich opisów stanów mordercy i ofiary. Ot,taka książka na weekend, o facecie co osiągnął wszystko a teraz stacza się na dno.

Paulina | 2015-12-03
Na półkach: Audiobooki, 2015, Przeczytane
Przeczytana: 02 grudnia 2015

Dobra książka z bardzo dobrym zakończeniem. Jak to często w życiu bywa uczeń przerósł mistrza i zarzucił na niego jego własne sieci.

Jeśli ktoś szuka intrygi a nie ociekającej krwią historii to śmiało można polecić tę książkę.

magdalenablaz | 2015-01-03
Przeczytana: 03 stycznia 2015

Książka na chłodny wieczór. Trochę ciekawi, trochę intryguje, trochę irytuje. Skłania do przemyślenia do czego może posunąć się sfrustrowany człowiek.

Taboretto | 2014-10-23

Mi osobiście się podobało. Dość przeciętna opowieść z dodatkiem czarnego humoru, który zawsze lubię.Ot typowa historia człowieka z przerostem ambicji.

McFly | 2015-04-01

Mało wybitna, ale przyjemna lektura.

czarnykwarc | 2013-03-24
Przeczytana: czerwiec 2013

Zdecydowanie mało wybitna książka.

evelina47 | 2016-10-30
Na półkach: 2016, Przeczytane