Dzień gniewu

The Day of Wrath
83-87454-21-4
USA, terroryzm, FBI, spisek
Radek

Helen Gray agentka FBI i Peter Thorn, pułkownik Sił Specjalnych, wpadają na ślad spisku mającego na celu fizyczną likwidację militarnej potęgi USA. Okazuje się, że mózgiem międzynarodowej organizacji terrorystycznej jest saudyjski multimiliarder.

pamber | 2014-01-12
Przeczytana: 12 stycznia 2014

Autor współpracował z Tomem Clancy przy Czerwonym Sztormie (polecam!) i dla mnie to był powód do przeczytania reszty jego książek. Kocioł był bardzo dobrze napisaną książką, ale tego niestety nie mogę napisać o Dniu gniewu.

Superman oraz agentka FBI (Wonder woman), w któej jest zakochany, wpada na trop spisku, który może zagrozić życiu milionom ludzi. Bez broni zabija błyskawicznie, z bronią od niechcenia . Wpadają obydwoje w zasadzkę, wybijają wszystkich, zostają aresztowani, uciekają, znowu wpadają w zasadzkę, znowu zabijają i, szok, uciekają, znowu... Zostają przemyceni do USA, kolejna zasadzka, kilka trupów i już rozgryźli całą intrygę. Teraz oni atakują wrogów raju na ziemi (czyli USA), 3 osoby kontra kilkunastu świetnie uzbrojonych, schowanych w doskonale zabezpieczonym budynku terrorystów. Ale w końcu to amerykański komandos i agentka FBI, więc wybijają od niechcenia kilkunastu ludzi, ocalają Amerykę w ostatniej chwili i żyją długo i szczęśliwie. Gotowy scenariusz dla...

ROB | 2017-01-23
Kwiatek | 2016-10-29