Year's Best SF - vol. 2
83-7150-625-2
najlepsze, SF
dona

Spośród najlepszych oryginalnych opowiadań wydanych w antologiach oraz pismach poświęconych fantastyce David G.Hartwell wybrał te najdoskonalsze, które wstrząsną, zachwycą, a czasem nawet przerażą czytelnika. Marzysz o nowej zabawce, dzięki której odegrasz się na swoich rodzicach? Umiesz wyobrazić sobie wakacje w katalogu z damską bielizną? Czy zastanawiałeś się kiedyś nad kupnem maszyny kasującej przykre wspomnienia? Masz ochotę podyskutować z prezydentem podczas wirtualnej konferencji prasowej, jedząc obiad we własnej kuchni? Co powiesz na odpoczynek pod kroplówką z afrodyzjakami? Zajrzyj do nowej antologii najdoskonalszych opowiadań roku 1996. Zapraszają mistrzowie wyobraźni: Gregory Benford, Terry Bisson, James Patrick Kelly, Connie Willis i wielu innych.

VVeronika | 2016-05-02
magdalena | 2016-03-07