To, co najlepsze w SF 2

Stephen BaxterGregory Benford Wydawnictwo: Zysk i S-ka fantastyka, fantasy, science fiction
Year's Best SF - vol. 2
fantastyka, fantasy, science fiction
83-7150-625-2
Joanna Wołyńska
najlepsze SF

Okładka książki To, co najlepsze w SF 1 Stephen Baxter, Gregory Benford, Joe William Haldeman, David G. Hartwell, James Patrick Kelly, Nancy Kress, Ursula K. Le Guin, Patricia A. McKillip, Robert Sheckley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Gene Wolfe, Roger Zelazny
7,0
To, co najleps... Stephen Baxter, Gre...

• Fantastyka
  • 2013