To, co najlepsze w SF 2

2000-01-01
83-7150-625-2
Joanna Wołyńska
najlepsze SF

Okładka książki To, co najlepsze w SF 3 Gregory Benford, Terry Bisson, Ray Bradbury, Greg Egan, William Gibson, David G. Hartwell, James Patrick Kelly, Nancy Kress, Paul Levinson, Kim Newman, Robert Silverberg, Brian Stableford, Michael Swanwick, Jack Williamson, Gene Wolfe, Jack Yeovil, praca zbiorowa
Ocena 6,2
To, co najleps... Gregory Benford, Te...
Okładka książki To, co najlepsze w SF 1 Stephen Baxter, Gregory Benford, Joe Haldeman, David G. Hartwell, James Patrick Kelly, Nancy Kress, Ursula K. Le Guin, Patricia A. McKillip, Robert Sheckley, Robert Silverberg, William Browning Spencer, Gene Wolfe, Roger Zelazny
Ocena 7,0
To, co najleps... Stephen Baxter, Gre...

To nie jest opinia, ale nowa wersja portalu wymaga wpisania kilku słów, by dołączyć książkę do biblioteczki.
Pozdrawiam

Pozdrawiam