Co się odwlecze...

Wydawnictwo: Harlequin
What if I'm pregnant...?
8323822018
Nemosja

Wiele kobiet przeraża samotne macierzyństwo, lecz Colette marzyła właśnie o takiej przyszłości. Z niepokojem oczekiwała na przeprowadzenie pierwszego testu ciążowego, lecz w myślach już urządzała pokój dziecięcy. A potem w jej poukładany świat wtargnął irytujący, aż nazbyt pewny siebie mężczyzna, którego bardzo pragnęła znienawidzić. Stało się jednak inaczej... Tylko czy Tarner zechce ją poślubić, jeśli okaże się, że zaszła w ciążę z innym mężczyzną ?

źródło opisu: Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: www.harlequin.pl