Krwawe ślady

Okładka książki Krwawe ślady Carla Cassidy
Okładka książki Krwawe ślady
Carla Cassidy Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
Romans i Sensacja
Profile Durango
Harlequin
2010-08-27
2010-08-27
Małgorzata Fabianowska
Harlequin śledztwo podpalenie

Kupiony za grosze na Allegro typowy cieniutki harlekinek, jakie kupowałam gdy byłam nastolatką :) (akurat tej serii kryminalnej nie znałam).

Od razu napiszę, że jest to jedna z części (nie wiem ile ich jest) kryminalnej zagadki, bo śledztwo nie zostało rozwiązane :(

Książkę czytało mi się dobrze, ale nie polubiłam głównej bohaterki. Agent FBI był spoko, ale pani doktor medycyny sądowej (którzy kiedyś byli parą, ale rozstali się ) jakoś nie przypadła mi do gustu :( Nie lubię gdy bohaterki tłamszą wszelkie emocje w sobie, nikomu o tym nie mówią, są nieszczęśliwe a chłop (jak to chłop) nie wie o co chodzi.

Wciągnęłam się w historię, ale nie wiem jak się skończyła (tzn. romans bohaterów jak zawsze w harlekinach zakończył się happy endem) i muszę gdzieś znaleźć kolejną część bo popostu jestem ciekawa :)

Do przeczytania w kilka chwil. Szkoda, że aby dowiedzieć się co wydarzyło się w wątku kryminalnym trzeba sięgnąć po kolejną część...(jeśli ktoś ma, to poproszę o odzew). Oprócz tego, że szybko się ją czyta, to z pewnością nie jest dla osób, które oczekują czegoś głębszego.
Jeszcze jedno - drażniące zachowania bohaterki, które kłóciły się z tym czego chciała, a co robiła... lub odwrotnie. Zaraz wyjdzie na to, że kobiety są takie 'nielogiczne'.

Doskonała do skmki :) Chociaż nudne sceny erotyczne przewinęłam, to okazało się, że nie składało się na nie pół książki, ale moim zdaniem intryga trochę niedopracowana.

Jak ja nienawidzę sag.
Książka jest super ale co z tego jak się nie kończy, urywa w połowie i to jeszcze w najciekawszym momencie. Może ktoś zna jak się nazywają pozostałe części tej sagi jak tak to proszę o kontakt: karolina1818@onet.pl
Jeżeli ktoś tą książkę znajdzie to polecam do przeczytania. Chyba, że tak jak ja zdenerwujecie się tym, że się nie kończy.

Jak ja nienawidzę sag.

Czasem potrzebuje odskoczni. Szybkiej lektury na dwie - trzy godziny. Dla mnie sprawdzoną i bardzo lubioną serią jest seria Romans and Sensacja. Szybka akcja, nuta romansu, trochę niebezpieczeństwa. Krótka książka podnosząca adrenalinę. Jeszcze się nie zawiodłam!

Kolejną, już piątą częścią są "Krwawe ślady" Carli Cassidy. Autorka dotąd mi nie znana, za to śmiało mogę napisać, ze potrafiąca trzymać czytelnika w napięciu. Świetny pomysł na fabułę, do tego zawarta niepewność, niebezpieczeństwo no i oczywiście wątek miłosny na osłodę.
Mnie się podobała. Na pewno sięgnę po kolejne tomy tej serii, jak i kolejne książki Cassidy!

Polecam przede wszystkim osobom lubiącym akcję połączoną z miłością. "Krwawe ślady" to idealna lektura na nudne popołudnie. Książka jak najbardziej nadaje się do torebki, mała, niepozorna- jednak jakże treściwa!
Polecam

• Harlequin
  • Dla zapomnienia
  • {PN}
  • Na mojej półce
  • ROMANS - sensacja, służby mundurowe

Dodaj cytat z książki Krwawe ślady