Krwawe ślady

Okładka książki Krwawe ślady
Carla Cassidy Wydawnictwo: Harlequin Seria: Romans i Sensacja literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2010-08-27
Małgorzata Fabianowska
Harlequin śledztwo podpalenie

więcej Więcej

Kupiony za grosze na Allegro typowy cieniutki harlekinek, jakie kupowałam gdy byłam nastolatką :) (akurat tej serii kryminalnej nie znałam).

Od razu napiszę, że jest to jedna z części (nie wiem ile ich jest) kryminalnej zagadki, bo śledztwo nie zostało rozwiązane :(

Książkę czytało mi się dobrze, ale nie polubiłam głównej bohaterki. Agent FBI był spoko, ale pani doktor...

Do przeczytania w kilka chwil. Szkoda, że aby dowiedzieć się co wydarzyło się w wątku kryminalnym trzeba sięgnąć po kolejną część...(jeśli ktoś ma, to poproszę o odzew). Oprócz tego, że szybko się ją czyta, to z pewnością nie jest dla osób, które oczekują czegoś głębszego.
Jeszcze jedno - drażniące zachowania bohaterki, które kłóciły się z tym czego chciała, a co robiła......

Doskonała do skmki :) Chociaż nudne sceny erotyczne przewinęłam, to okazało się, że nie składało się na nie pół książki, ale moim zdaniem intryga trochę niedopracowana.

Jak ja nienawidzę sag.
Książka jest super ale co z tego jak się nie kończy, urywa w połowie i to jeszcze w najciekawszym momencie. Może ktoś zna jak się nazywają pozostałe części tej sagi jak tak to proszę o kontakt: [email protected]
Jeżeli ktoś tą książkę znajdzie to polecam do przeczytania. Chyba, że tak jak ja zdenerwujecie się tym, że się nie kończy.

1982

Czasem potrzebuje odskoczni. Szybkiej lektury na dwie - trzy godziny. Dla mnie sprawdzoną i bardzo lubioną serią jest seria Romans and Sensacja. Szybka akcja, nuta romansu, trochę niebezpieczeństwa. Krótka książka podnosząca adrenalinę. Jeszcze się nie zawiodłam!

Kolejną, już piątą częścią są "Krwawe ślady" Carli Cassidy. Autorka dotąd mi nie znana, za to śmiało mogę...

• Harlequin
  • 2012
  • Dla zapomnienia
  • {PN}
  • 2014
  • Na mojej półce
  • ROMANS - sensacja, służby mundurowe

Dodaj cytat z książki Krwawe ślady