Jak szybko mija czas

Tłumaczenie: Michał Ronikier
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
As time goes by
Ania

Czy warto było narażać siebie i innych? Jakie postawy wobec wojny spotykano na terenie ogarniętej pożogą wojenną Europy? Na te pytania odpowiada z dużym znawstwem historii II wojny światowej Ted Allbeury, były oficer wywiadu. Fabułę powieści stanowi działalność agentów SOE (Kierownictwa Operacji Specjalnych) we Francji, gdzie spotykają się przedstawiciele walczących stron, a dramat Europy splata się z dramatem osobistym bohaterów. Wartka akcja i zręczna narracja sprawiają, że książka staje się niemal sensacyjną powieścią szpiegowską.

profix | 2016-07-25
kaszeba | 2016-03-19