Na stronę wroga

Tłumaczenie: Władysław Masiulanis
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The Line-Crosser
83-86868-67-8
Na, stronę, wroga
dona

We wschodnim Berlinie wpada trójka kurierów brytyjskiego wywiadu. Charlie Foster, ich bezpośredni zwierzchnik, próbuje wymusić na centrali w Londynie interwencję. Bez skutku. W tej sytuacji wraca do Berlina i... znika. Centrala, podejrzewając, że przeszedł na drugą stronę muru, wysyła za nim swego agenta. W atmosferze narastającego niezadowolenia mieszkańców NRD - jest rok 1989, zbliża się "jesień ludów" - rozpoczyna się gra na śmierć i życie z udziałem Stasi, KGB i innych służb specjalnych działających w Berlinie.

Andrzej | 2016-12-27
Przeczytana: 2003 rok