Pomoc i wsparcie

Tłumaczenie: Wiesław Horabik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Skorpion". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Aid and Comfort
83-7255-203-7
Pomoc, wsparcie
dona

Kiedy pewnego wiosennego dnia 1985 roku Arthur Casey Jarvis przekroczył próg sowieckiej ambasady w Waszyngtonie i zaproponował KGB swoje usługi, Rosjanie nie przypuszczali, że już wkrótce stanie się ich najcenniejszym szpiegiem. Wysoki rangą oficer KGB, który zostaje "kontrolerem" Caseya stanowi jego całkowite przeciwieństwo: wierny zasadom, uczciwy, pryncypialny, gardzi Amerykaninem, który dla pieniędzy jest gotów posyłać ludzi na śmierć. Konflikt tych postaci niepostrzeżenie wplata się w walkę wywiadów supermocarstw; w globalnej rozgrywce decydującą rolę odegrają zmagania dwóch antagonistów.

damaxi | 2016-05-03
Na półkach: Posiadam, Chcę przeczytać