Okładka książki Niewolnica miłości

romans
typ
papier
dona
6,88 (104 ocen i 13 opinii)

Opis książki

Regan na jedną poślubną noc zajmuje w łożu małżeńskim miejsce swojej siostry bliźniaczki. Tę mistyfikację wymogła na niej matka, aby zapewnić ukochanej pierworodnej córce, która nosi w łonie dziecko innego mężczyzny, należne jej miejsce u boku męża. Regan natomiast zostaje zamknięta w klasztorze, gdzie ma spędzić resztę życia. Ale dokonuje się jej przeznaczenie - zostaje porwana, a następnie sprzedana handlarzowi niewolników. Trafia w ręce Karima al Malina, mistrza sztuki erotycznej, który kształci ją na Niewolnicę Miłości. Ma dawać rozkosz swemu panu. I pewnie tak by się stało, gdyby wreszcie los o niej zapomniał. Ale jej przeznaczenie jeszcze się nie dopełniło...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
milla | 2014-05-25
Przeczytana: 24 maja 2014

„Niewolnica miłości” – romans historyczny z mocno zarysowanymi wątkami erotycznymi, czy powieść erotyczna osadzona w konwencji romansu historycznego? Ja przychylałabym się do tego drugiego określenia.

Ponad rok temu po raz pierwszy przeczytałam romans historyczny autorstwa Beatrice Small. „Niewinną” uznałam za powieści kontrowersyjną i niesmaczną, nie byłam przygotowana na to, co zaserwowała mi autorka. Całkiem niedawno postanowiłam dać tej pisarce drugą szansę. Tym razem wiedziałam czego oczekiwać, więc mój odbiór powieści pani Small wypadł nieco inaczej. Nie byłam już tak bardzo zszokowana, ale nadal niektóre elementy fabuły mnie drażniły. W ostateczności zrobiłam dwie rzeczy – bardzo szybko przestałam myśleć o wieku głównej bohaterki, a samą powieści potraktowałam jako fantastyczno-historyczny erotyk.

Akcja „Niewolnicy miłości” rozgrywa się w średniowieczu. Młodziutka Regan McDuff zostaje zmuszona podczas ślubu swej bliźniaczej siostry do zajęcia jej miejsca w małżeńskiej...

Martoonia | 2012-10-22

Czytając tę książkę można się przenieść w świat egzotycznych krajów, innej kultury, innych zachowań. Historia miłości, przepełniona erotyzmem, dużo opisów czysto fizycznej miłości, ale jak dla mnie zbyt mało skupienia się na uczuciowości bohaterów, na ich przeżyciach, uczuciach.

Ewelina | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Książka calkiem dobra ale szczerze nie polecam romantyczkom i romantykom bo watpie by przypadla im do gustu...

ewa0818 | 2011-06-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

swietna ksiazka,fantastycznie sie czyta,nie mozna sie wprost oderwac,bardzo polecam

Iwona | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Niewolnica miłości to powieść zupełnie nie w moim guście. Za dużo cierpienia, brutalności, nawet za dużo seksu, a zdecydowanie za mało uczuć. Trochę męczyło mnie jej czytanie. Plusem na pewno są interesujące postacie (w szczególności główna bohaterka), opisy krajobrazu i przedstawienie kultury. Jeśli komuś nie przeszkadzają intensywne sceny erotyczne i gwałty to jak najbardziej polecam. Ja najwyraźniej jestem za wrażliwa;).

Thanith | 2013-05-25
Przeczytana: 25 maja 2013

Oj! Jaka to jest świetna historia. Książka naprawdę wciąga i nie można się od niej oderwać. Niebanalna i przepiękna.
Uwaga: - Tylko dla kobiet.

Ananasek | 2015-01-07
Przeczytana: maj 2010

Książka niewątpliwie dedykowana kobietom. Przesycona erotyką ale również cierpieniem głównej bohaterki. Czyta się naprawdę świetnie. Nie jest to, zapewniam romansidło w typie Harleqina, mimo, że okładka może na to wskazywać.

Katarzyna | 2014-09-23
Przeczytana: 21 września 2014

Bardzo dobrze się czyta.Romans z duzą dawką erotyki,opisy czasami dobitne,ale nie wulgarne.Za jakiś czas pewnie do niej wrócę.

Sol_Angelica | 2014-10-17

Przeczytałam w ciągu kilku godzin jednym tchem. Wciągająca,pięknie opisana sztuka miłości pośrod egzotycznych krajobrazów.

madziunn | 2012-05-14

Bardzo wciągnął mnie ten romans. Czytałam tą książkę chyba 2-3 razy. Świetna ;)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Joanna Bator
    47. rocznica
    urodzin
    Ona... nie zamierza umrzeć, tylko zaczytać się na śmierć.
  • Maria Rodziewiczówna
    152. rocznica
    urodzin
    Żyłam z ludźmi, więc jestem zła.
  • Santa Montefiore
    45. rocznica
    urodzin
    Pewne rzeczy nigdy nie umierają; one cichną na jakiś czas, ale nigdy nie umierają".
  • James Joyce
    133. rocznica
    urodzin
    Wczesny ranek. Wyruszyć o świcie. Podróżować dookoła, wyprzedzając słońce, ukraść mu cały dzień. Robić tak bez końca i nie starzeć się ani o dzień
  • Ayn Rand
    110. rocznica
    urodzin
    Dlaczego zawsze nas uczą, że robienie tego, czego się pragnie, jest łatwe i złe, i że potrzeba dyscypliny, by się przed tym powstrzymać? To jest najtrudniejsza rzecz na świecie: robić to, czego się pragnie. I wymaga największej odwagi. Mówię o tym, czego się pragnie naprawdę. (...) Bo to ogromna odp... pokaż więcej
  • Julia Duszyńska
    121. rocznica
  • ks. Piotr Skarga SJ
    479. rocznica
    urodzin
    Prawa nie mają żadnych namiętności i uwieść się krzywo nie dadzą.
  • R. Scott Bakker
    48. rocznica
    urodzin
    Mężczyźni są jak psy, jedyna różnica polega na tym, że obwąchują tylko oczami.
  • Alistair MacLean
    28. rocznica
    śmierci
    - Słyszałeś o SKGP? - Jasne. Stowarzyszenie Kierowców Grand Prix. - Właśnie. No więc SKGP postanowiło, że dla naszego bezpieczeństwa, zawodników i widzów, należy skreślić Harlowa z listy z listy kierowców Formuły 1. Chcemy, żeby nie miał prawa wstępu na żaden tor w Europie. Wiesz, że on pije? - Kto... pokaż więcej
  • Bertrand Russell
    45. rocznica
    śmierci
    Zwyczaj lekkomyślnego przylepiania etykietek służy wygodzie ludzi, którzy chcą się wydać bystrzy bez konieczności myślenia, niewielki jednak ma związek z rzeczywistością.

Znajdź nas na Facebooku