Okładka książki Niewolnica miłości

romans
typ
papier
dona
6,9 (105 ocen i 13 opinii)

Opis książki

Regan na jedną poślubną noc zajmuje w łożu małżeńskim miejsce swojej siostry bliźniaczki. Tę mistyfikację wymogła na niej matka, aby zapewnić ukochanej pierworodnej córce, która nosi w łonie dziecko innego mężczyzny, należne jej miejsce u boku męża. Regan natomiast zostaje zamknięta w klasztorze, gdzie ma spędzić resztę życia. Ale dokonuje się jej przeznaczenie - zostaje porwana, a następnie sprzedana handlarzowi niewolników. Trafia w ręce Karima al Malina, mistrza sztuki erotycznej, który kształci ją na Niewolnicę Miłości. Ma dawać rozkosz swemu panu. I pewnie tak by się stało, gdyby wreszcie los o niej zapomniał. Ale jej przeznaczenie jeszcze się nie dopełniło...

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Inne wydania

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Martoonia | 2012-10-22

Czytając tę książkę można się przenieść w świat egzotycznych krajów, innej kultury, innych zachowań. Historia miłości, przepełniona erotyzmem, dużo opisów czysto fizycznej miłości, ale jak dla mnie zbyt mało skupienia się na uczuciowości bohaterów, na ich przeżyciach, uczuciach.

milla | 2014-05-25
Przeczytana: 24 maja 2014

„Niewolnica miłości” – romans historyczny z mocno zarysowanymi wątkami erotycznymi, czy powieść erotyczna osadzona w konwencji romansu historycznego? Ja przychylałabym się do tego drugiego określenia.

Ponad rok temu po raz pierwszy przeczytałam romans historyczny autorstwa Beatrice Small. „Niewinną” uznałam za powieści kontrowersyjną i niesmaczną, nie byłam przygotowana na to, co zaserwowała mi autorka. Całkiem niedawno postanowiłam dać tej pisarce drugą szansę. Tym razem wiedziałam czego oczekiwać, więc mój odbiór powieści pani Small wypadł nieco inaczej. Nie byłam już tak bardzo zszokowana, ale nadal niektóre elementy fabuły mnie drażniły. W ostateczności zrobiłam dwie rzeczy – bardzo szybko przestałam myśleć o wieku głównej bohaterki, a samą powieści potraktowałam jako fantastyczno-historyczny erotyk.

Akcja „Niewolnicy miłości” rozgrywa się w średniowieczu. Młodziutka Regan McDuff zostaje zmuszona podczas ślubu swej bliźniaczej siostry do zajęcia jej miejsca w małżeńskiej...

Ewelina | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Książka calkiem dobra ale szczerze nie polecam romantyczkom i romantykom bo watpie by przypadla im do gustu...

ewa0818 | 2011-06-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

swietna ksiazka,fantastycznie sie czyta,nie mozna sie wprost oderwac,bardzo polecam

Iwona | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Niewolnica miłości to powieść zupełnie nie w moim guście. Za dużo cierpienia, brutalności, nawet za dużo seksu, a zdecydowanie za mało uczuć. Trochę męczyło mnie jej czytanie. Plusem na pewno są interesujące postacie (w szczególności główna bohaterka), opisy krajobrazu i przedstawienie kultury. Jeśli komuś nie przeszkadzają intensywne sceny erotyczne i gwałty to jak najbardziej polecam. Ja najwyraźniej jestem za wrażliwa;).

Thanith | 2013-05-25
Przeczytana: 25 maja 2013

Oj! Jaka to jest świetna historia. Książka naprawdę wciąga i nie można się od niej oderwać. Niebanalna i przepiękna.
Uwaga: - Tylko dla kobiet.

Ananasek | 2015-01-07
Przeczytana: maj 2010

Książka niewątpliwie dedykowana kobietom. Przesycona erotyką ale również cierpieniem głównej bohaterki. Czyta się naprawdę świetnie. Nie jest to, zapewniam romansidło w typie Harleqina, mimo, że okładka może na to wskazywać.

Katarzyna | 2014-09-23
Przeczytana: 21 września 2014

Bardzo dobrze się czyta.Romans z duzą dawką erotyki,opisy czasami dobitne,ale nie wulgarne.Za jakiś czas pewnie do niej wrócę.

Sol_Angelica | 2014-10-17

Przeczytałam w ciągu kilku godzin jednym tchem. Wciągająca,pięknie opisana sztuka miłości pośrod egzotycznych krajobrazów.

madziunn | 2012-05-14

Bardzo wciągnął mnie ten romans. Czytałam tą książkę chyba 2-3 razy. Świetna ;)

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Ryūnosuke Akutagawa
    122. rocznica
    urodzin
    Jakże godni współczucia są dobrzy ludzie. Nie popełniwszy ani jednego złego uczynku, jakże mogą znać radość z czynienia rzeczy dobrych...
  • Ernest Bryll
    80. rocznica
  • Jacques Chessex
    81. rocznica
    urodzin
    Seksualne ubóstwo, jak nazwiemy je później, towarzyszy wędrówkom strachu i wyobrażeniom Złego. Nocą samotnie podglądamy miłosne igraszki kilku zamożnych panów z ich jęczącą wspólniczką; lekki dotyk szatana, poczucie winy wtłoczone w cztery stulecia obowiązującego kalwinizmu. Bez wytchnienia tropić n... pokaż więcej
  • Delphine De Vigan
    49. rocznica
    urodzin
    Ja wiem, że czasem lepiej zostać tak wewnątrz siebie, zamkniętym. Bo wystarczy jedno spojrzenie, żeby się rozkleić, wystarczy, że ktoś wyciągnie dłoń, by człowiek nagle poczuł, jaki jest kruchy, bezbronny, by wszystko się zawaliło jak piramida z zapałek
  • Josephine Hart
    73. rocznica
    urodzin
    Nasze zdrowie psychiczne zależy od sterowania postrzeganiem - umiejętności selekcjonowania elementów niezbędnych do przetrwania, a jednocześnie ignorowania niewygodnych prawd oczywistych.
  • Martin H. Greenberg
    74. rocznica
  • Tomasz Szlendak
    41. rocznica
  • Clara Sanchez
    60. rocznica
    urodzin
    Wszystko ma związek z miłością. Miłość jest naszym przekleństwem. Uszczęśliwia nas, zniewala, demoralizuje, uczy nas nienawidzić. Wszystko się robi albo nic się nie robi z miłości. Wydaje się czymś dobrym, ale naprawdę, mówię Ci, że gdyby miłość nie istniała, nie byłoby wojen.
  • Hedda H. Robertsen
    28. rocznica
    urodzin
    I tak postanowiłam zrobić coś z moimi uczuciami. Dolać jeszcze więcej do powodzi uczuć, by była niczym lawa spływająca po zboczu góry. Czajnik, w którym bulgocze wrzątek.

Znajdź nas na Facebooku