Okładka książki Niewolnica miłości

romans
typ
papier
dona
6,87 (100 ocen i 12 opinii)

Opis książki

Regan na jedną poślubną noc zajmuje w łożu małżeńskim miejsce swojej siostry bliźniaczki. Tę mistyfikację wymogła na niej matka, aby zapewnić ukochanej pierworodnej córce, która nosi w łonie dziecko innego mężczyzny, należne jej miejsce u boku męża. Regan natomiast zostaje zamknięta w klasztorze, gdzie ma spędzić resztę życia. Ale dokonuje się jej przeznaczenie - zostaje porwana, a następnie sprzedana handlarzowi niewolników. Trafia w ręce Karima al Malina, mistrza sztuki erotycznej, który kształci ją na Niewolnicę Miłości. Ma dawać rozkosz swemu panu. I pewnie tak by się stało, gdyby wreszcie los o niej zapomniał. Ale jej przeznaczenie jeszcze się nie dopełniło...

Gdzie kupić?

Polecamy

Opinie czytelników
milla | 2014-05-25
Przeczytana: 24 maja 2014

„Niewolnica miłości” – romans historyczny z mocno zarysowanymi wątkami erotycznymi, czy powieść erotyczna osadzona w konwencji romansu historycznego? Ja przychylałabym się do tego drugiego określenia.

Ponad rok temu po raz pierwszy przeczytałam romans historyczny autorstwa Beatrice Small. „Niewinną” uznałam za powieści kontrowersyjną i niesmaczną, nie byłam przygotowana na to, co zaserwowała mi autorka. Całkiem niedawno postanowiłam dać tej pisarce drugą szansę. Tym razem wiedziałam czego oczekiwać, więc mój odbiór powieści pani Small wypadł nieco inaczej. Nie byłam już tak bardzo zszokowana, ale nadal niektóre elementy fabuły mnie drażniły. W ostateczności zrobiłam dwie rzeczy – bardzo szybko przestałam myśleć o wieku głównej bohaterki, a samą powieści potraktowałam jako fantastyczno-historyczny erotyk.

Akcja „Niewolnicy miłości” rozgrywa się w średniowieczu. Młodziutka Regan McDuff zostaje zmuszona podczas ślubu swej bliźniaczej siostry do zajęcia jej miejsca w małżeńskiej łożni...

Martoonia | 2012-10-22

Czytając tę książkę można się przenieść w świat egzotycznych krajów, innej kultury, innych zachowań. Historia miłości, przepełniona erotyzmem, dużo opisów czysto fizycznej miłości, ale jak dla mnie zbyt mało skupienia się na uczuciowości bohaterów, na ich przeżyciach, uczuciach.

Ewelina | 2013-06-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 czerwca 2013

Książka calkiem dobra ale szczerze nie polecam romantyczkom i romantykom bo watpie by przypadla im do gustu...

ewa0818 | 2011-06-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

swietna ksiazka,fantastycznie sie czyta,nie mozna sie wprost oderwac,bardzo polecam

Iwona | 2013-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Niewolnica miłości to powieść zupełnie nie w moim guście. Za dużo cierpienia, brutalności, nawet za dużo seksu, a zdecydowanie za mało uczuć. Trochę męczyło mnie jej czytanie. Plusem na pewno są interesujące postacie (w szczególności główna bohaterka), opisy krajobrazu i przedstawienie kultury. Jeśli komuś nie przeszkadzają intensywne sceny erotyczne i gwałty to jak najbardziej polecam. Ja najwyraźniej jestem za wrażliwa;).

Thanith | 2013-05-25
Przeczytana: 25 maja 2013

Oj! Jaka to jest świetna historia. Książka naprawdę wciąga i nie można się od niej oderwać. Niebanalna i przepiękna.
Uwaga: - Tylko dla kobiet.

Katarzyna | 2014-09-23
Przeczytana: 21 września 2014

Bardzo dobrze się czyta.Romans z duzą dawką erotyki,opisy czasami dobitne,ale nie wulgarne.Za jakiś czas pewnie do niej wrócę.

Sol_Angelica | 2014-10-17

Przeczytałam w ciągu kilku godzin jednym tchem. Wciągająca,pięknie opisana sztuka miłości pośrod egzotycznych krajobrazów.

madziunn | 2012-05-14

Bardzo wciągnął mnie ten romans. Czytałam tą książkę chyba 2-3 razy. Świetna ;)

majamania | 2013-11-12
Przeczytana: styczeń 2011

niesamowita...a zawsze stroniłam od książek z dalszych epok..

Załóż konto za darmo!
Utwórz konto

Pobierz aplikację mobilną

Kalendarium literackie
  • Ena Lucia Portela
    42. rocznica
    urodzin
    Ćwiczyła na przyszłość, żeby jak najlepiej wykonywać zawód, który wybrała. - Aktorka? - zapytała Yadelis. - Tajna agentka? - zapytałam ja. Nie, nic z tych rzeczy. Aktorki i tajne agentki odtwarzają scenariusze napisane przez innych. Ona chciała tworzyć swoje własne scenariusze, snuć swoje własne kła... pokaż więcej
  • Eleanor Hodgeman Porter
    146. rocznica
    urodzin
    Widzisz, chciałam mieć lalkę i tatuś o nią poprosił, ale kiedy nadesłano zebrane dary, nie było w nich ani jednej lalki, tylko małe, drewniane inwalidzkie kule. I wtedy to się zaczęło.[...] Należy we wszystkim zawsze dojrzeć jakąś dobrą stronę i cieszyć się z niej, obojętnie jaką. I graliśmy w to od... pokaż więcej
  • Tomasz Lew Leśniak
    37. rocznica
  • Brandon Sanderson
    39. rocznica
    urodzin
    Życie ponad śmiercią. Siła ponad słabością. Podróż ponad celem.
  • Jean-Louis Fournier
    76. rocznica
    urodzin
    Nie ma nic trudniejszego, jak zrobić coś, co jest niepodobne do niczego.
  • Paolo Giordano
    32. rocznica
    urodzin
    Już się nauczył, że wyborów dokonuje się w kilka sekund, a ich skutków doświadcza się przez resztę życia.
  • Richard Hammond
    45. rocznica
  • Jean Genet
    104. rocznica
    urodzin
    Ciotki to wielkie immoralistki.
  • Emily Jane Brontë
    166. rocznica
  • Virginia Cleo Andrews
    28. rocznica
    śmierci
    Miłość nie zawsze przychodzi, kiedy się tego chce. Czasami się po prostu przydarza mimo naszej woli".
  • Frans Gunnar Bengtsson
    60. rocznica
    śmierci
    Dać mężczyźnie miecz, to jak dać kobiecie zwierciadło. Nie mają już wtedy oczu dla niczego innego.
  • Ned Vizzini
    1. rocznica
    śmierci
    - Jeśli teraz wyjdziecie, Gilliam pozwoli wam dołączyć do załogi, ahoj! Przeżyjecie wspaniałe morskie przygody!
    - Przygody? - krzyknął Brendan. - Przestrzeliłeś mi ucho, koleś!
    - Wybacz - powiedział Gilliam. - Jeśli to jakieś pocieszenie, w zeszłym roku straciłem pośladek!

Znajdź nas na Facebooku