Miasteczko Cove

Wydawnictwo: BIS
The Cove
dona

Sally Brainerd ucieka z lecznicy psychiatrycznej, gdzie została umieszczona wbrew swej woli, i w przebraniu przyjeżdża do misteczka Cove. W ślad za nią przybywa agent specjalny FBI, który sądzi, że dzięki niej uda mu się wyjaśnić zagadkę morderstwa. Jednak jego znajomość z Sally przybiera inny niż służbowy charakter...a to wszystko dzieje się w miasteczku Cove, położonym nad brzegiem oceanu.

LelandLester | 2015-04-06

Sally Brainerd jest podejrzewana o zabicie własnego ojca. W dodatku, wielu uważa ją za wariatkę. Młoda dziewczyna chce ucieć przed tym wszystkim. Udaje się (w przebraniu) do dawno niewidzianej ciotki, do małego miasteczka Cove aby tam znaleźć chwilę wytchnienia. Na jej poszukiwanie wyrusza agent specjalny FBI, James Quinlan.
Opis z tyłu jest wreszcie dobrze zredagowany. Z Jednej strony nie zdradza wiele a z drugiej zaciekawił mnie na tyle, że postanowiłem przekonać się, co ta historia ze sobą przyniesie. Przeczytałem o niej kilka pozytywnych komentarzy ale kluczowe dla mnie, myślę, było słowo „Miasteczko”.

Miasteczko Cove w stanie Oregon. Położone malowniczo nad urwiskiem. Kilkudziesięciu mieszkańców. Jeszcze kilka lat temu zapadająca się rudera z dziurawymi drogami i połamanymi płotami, a dziś? „Wygląda jak hollywoodzkie dekoracje”, wszystko odnowione, zadbane, każdy metr kwadratowy dokładnie rozplanowany. I jest też sklepik z Najwspanialszymi Lodami Świata, który przyciąga...

Dorota_1988 | 2012-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2012

Bardzo dobrze się czyta, nie mogłam oderwać się od książki. Książka pełna morderstw i intryg.

axi_1099 | 2011-12-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 18 grudnia 2011

cóż...wstrząsające zakończenie ;) no i wspaniali bohaterowie :D chyba bd musiała ją dokupić do mojej domowej biblioteczki ;) no i te docinki Thelmy

Magdalena | 2014-10-27
Przeczytana: 27 października 2014

Beznadziejna książka to mało powiedziane. Działo się tu wszystko, tylko kosmitów brakowało. Okropnie nie mogłam się zmusić, żeby ją czytać.

Nox Suavis | 2015-02-26

Bardzo dobra pozycja, polecam.
N. Nox Suavis

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

Super książka!Już od początku dużo się dzieje, nie można się od niej oderwać.Polecam :)

asiek_c | 2017-03-16
Anna Baj | 2017-02-15