Sekretna gra

Wydawnictwo: BIS
Rules of Engagement
romans

Wartka akcja, dowcip, dużo przygód, szczypta zmysłowości, a przezd wszystkim wielka miłość to wszystko można znaleźć w romansach historycznych Christiny Dodd. Głównym bohaterem jest Lord Kerrich, hulaka i kobieciarz, który postanawia odzyskać szacunek londyńskiej śmietanki towarzyskiej oraz królowej Wiktorii. W tym celu postanawia przygarnąć na pewien czas sierotę.

nuwaika | 2015-02-06
Przeczytana: 02 lutego 2015

Druga książka z serii o Akademii Guwernantek, fabuła wciąż osadzona w XIX-wiecznej Anglii. Tym razem to historia Pameli i Devona, lorda Kerrich. Kolejny miły romansik.

Iwona | 2014-05-15
Przeczytana: 13 maja 2014

Sama historia nie była zła, natomiast styl autorki dla mnie nie do ogarnięcia, trochę chaotyczny, z jakby pourywanymi zdaniami....źle mi się czytało.

Magdzia | 2014-07-31
Przeczytana: 31 lipca 2014

Miła książka, zwłaszcza gdy czuje się zapotrzebowania na romantyczne historie z happy endem. Wiadomo, nie ma co oczekiwać jakiegoś wybitnego dzieła, ale tak na zabicie czasu w sam raz. :)
A książkę czytało się na tyle przyjemnie, że pewnie przeczytam resztę z tej serii.

gabith | 2016-02-02
Przeczytana: 25 lutego 2015

O, to mi się podobało! Mimo fatalnego pierwszego wrażenia lord Kittrich jest całkiem całkiem! Ciemne włosy i bardzo ciemne oczy, ha! Pamela też jest bardzo fajna. Sceny odpowienio pikantne, a i humoru sporo. Naprawdę niezłe.

anna8604 | 2012-03-14
Przeczytana: 15 marca 2012

wspaniala smeszna czytam z zapartym tchem i nie moge sie oderwac :))

Izabels | 2017-05-19
Przeczytana: 19 maja 2017