Miasteczko Cove

Okładka książki Miasteczko Cove
Catherine Coulter Wydawnictwo: BIS Cykl: FBI (C. Coutler) (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
2000-01-01
Data 1. wydania:
1996-04-01
Hanna Rostkowska-Kowalczyk
miasteczko cove lecznica agent zagadka coulter catherine

więcej Więcej

Sally Brainerd jest podejrzewana o zabicie własnego ojca. W dodatku, wielu uważa ją za wariatkę. Młoda dziewczyna chce ucieć przed tym wszystkim. Udaje się (w przebraniu) do dawno niewidzianej ciotki, do małego miasteczka Cove aby tam znaleźć chwilę wytchnienia. Na jej poszukiwanie wyrusza agent specjalny FBI, James Quinlan.
Opis z tyłu jest wreszcie dobrze zredagowany. Z...

Bardzo dobra pozycja, polecam.
N. Nox Suavis

Beznadziejna książka to mało powiedziane. Działo się tu wszystko, tylko kosmitów brakowało. Okropnie nie mogłam się zmusić, żeby ją czytać.

Super książka!Już od początku dużo się dzieje, nie można się od niej oderwać.Polecam :)

Bardzo dobrze się czyta, nie mogłam oderwać się od książki. Książka pełna morderstw i intryg.

cóż...wstrząsające zakończenie ;) no i wspaniali bohaterowie :D chyba bd musiała ją dokupić do mojej domowej biblioteczki ;) no i te docinki Thelmy

• Romans
  • Catherine Coulter