Kasyno

Seduced by a scoundrel
83-7157-553-X
romans
Wanda

Wśród śmietanki towarzyskiej wzbudza oburzenie. Mężatki, zafascynowane jego męskością, szepczą o nim po kątach. Panny na wydaniu wzdychają na jego widok. Nikt się nie spodziewa, że ten otoczony atmosferą skandalu człowiek, właściciel jaskini hazardu, wejdzie do towarzystwa. Lady Alicia Pemberton, żeby ratować rodzinę przed finansową ruiną, decyduje się na ślub z człowiekiem, który nie dość,...

Lady Alicia Pemberton, żeby ratować rodzinę przed finansową ruiną, decyduje się na ślub z człowiekiem, który nie dość, że nie jest arystokratą, to cieszy się jak najgorszą opinią. Małżeństwo to ma być - zgodnie z jej zamierzeniami - wyłącznie formalne. Drake Wilder ma jednak zupełnie inne plany co do swojej ślicznej, dobrze urodzonej żony...

Iwona | 2014-09-11
Przeczytana: 11 września 2014

Historia przyjemna, nie do końca przewidywalna, z dającymi się lubić bohaterami. Książka napisana bardzo przystępnym językiem, utrzymana raczej w pogodnym nastroju co sprawia, że czyta się błyskawicznie.
To nie jest pierwsza (i na pewno nie ostatnia) książka tej autorki jaką przeczytałam i uogólniając mam wrażenie, że pisze ona historie nieprzejaskrawione (co często się zdarza jeśli chodzi o romanse), bohaterowie też nie wyróżniają się niczym szczególnym, oboje mają dużo pozytywnych cech, a nieporozumienia wyjaśniają dość szybko co mi się niezmiernie podoba.

aleksawesola | 2013-11-24
Przeczytana: 03 września 2013

Jedna z lepszych ksiazek wiktorianskiej epoki jakie ostatnio czytalam. Ksiazka wciaga, a watek jest interesujacy. Glowny bohater jest naprawde interesujacy, a jego wybranka rowniez nie zalicza sie do bezmyslnych dzierlate. Interesujace konwersacje. Jak zawsze ta autorka dala rade.

Anna | 2015-01-14
Przeczytana: 14 stycznia 2015

Lekka, łatwa i przyjemna. Romans historyczny - czyli coś co kiedyś połykałam hurtem, teraz czytam w przerwach, gdy mam przesyt jakiegoś gatunku. Ale mimo wszystko dla relaksu POLECAM!

Angie | 2015-10-05
Przeczytana: 05 października 2015

Lekka i przyjemna. Lubię czasami tego typu romansidła. Szybko wchłonęłam jak amerykański serial.

Dominika | 2017-04-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2017