Ostatnia piosenka

Okładka książki Ostatnia piosenka Nicholas Sparks
Okładka książki Ostatnia piosenka
Nicholas Sparks Wydawnictwo: Albatros Ekranizacje: Ostatnia piosenka (2010) literatura piękna
The Last Song
Albatros
2013-08-23
2013-08-23
Magdalena Słysz
Ekranizacje:
Ostatnia piosenka (2010)
nicholas sparks wakacje

Bardzo mi się podobała ta książka.
A tak się przed nią wzbraniałam, chyba odstraszał mnie film, którego nie oglądałam ale gra tam aktorka i aktor za którymi nie przepadam więc założyłam, że książka też może być kiepska.
Niesłuszne założenie. Książka o miłości do ojca, o miłości do dzieci i do muzyki. Pięknie, niespiesznie, delikatnie pokazane uczucie nastolatków, powoli dojrzewająca miłość. Książka o stracie, o bólu i o wybaczaniu. Jestem autentycznie wzruszona. Takie książki Sparka lubię i gorąco polecam.

Bardzo mi się podobała ta książka.

z tego co zauważyłam to Sparks to niepoprawny romantyk, który chce nam przekazać mało pasującą do współczesnego świata prawdę-prawdziwa miłość przetrwa i zwycięży wszystko. Też lubię żyć w takiej iluzji, a więc czytanie jego książek jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Sama historia bardzo fajna, jednak oczekiwałam czegoś więcej.

Sama historia bardzo fajna, jednak oczekiwałam czegoś więcej.

Najlepsza książka Nicholas Sparksa. Bardzo wzruszająca. Uwielbiam. Film również piękny

Bardzo wzruszająca opowieść o dorastaniu - w rodzinie, w grupie rówieśniczej, w miłości ale również jako córka i siostra. Bardzo mnie wzruszyła ta książka Polecam

Zaczynam myśleć, że czas zakończyć przygodę z książkami tego autora, bo moja psychika tego nie wytrzyma.

Za dużo płaczu.

Za dużo płaczu.

Mocne strony: Sparks zawsze doskonale maluje emocje. Ta powieść porusza serce, jest pełna miłości i uczuć. Idealna na popołudniową lekturę.
Słabe strony: Momentami zbyt przewidywalna. Ktoś, kto zna styl Sparksa, może czuć, że widział to już wcześniej.
Dla miłośników romantycznych opowieści, choć bez większych zaskoczeń.

Dla miłośników romantycznych opowieści, choć bez większych zaskoczeń.

Film sporo lepszy niż książka, a rolę główną grała Miley Cyrus. Taki komentarz wiele mówi.

Jedna z tych książek Sparksa, która mnie w ogóle nie zachwyciła...

Jedna z tych książek Sparksa, która mnie w ogóle nie zachwyciła...

Sparks, to pisarz uniwersalny docierający jak i do KOBIET tak i DO mężczyzn. DOSTARCZA wielu wzruszeń a lektura jego książek to sama przyjemność.

• Nicholas Sparks
  • Romans