Pieczęć

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Ares
83-918410-1-4
magia, walka,
Snorri

Znakomita powieść łącząca elementy klasycznej fantasy ze science fiction. Oto Ziemia, świat równoległy, planeta podzielona na strefy wpływów. Potężni magowie rządzą Ameryką, w Europie za użycie magii grozi śmierć. Odwieczna wojna magii z technologią utknęła w martwym punkcie. Żadna ze stron nie ma szans na wygraną.Przypadek jednak sprawi, że mistyczny znak, pieczętujący przymierze...

Żadna ze stron nie ma szans na wygraną.Przypadek jednak sprawi, że mistyczny znak, pieczętujący przymierze największych szkół magii zostanie zamknięty w ciele tajemniczej kobiety. Pozbawieni Ekwilibrium mistrzowie zapragną zniszczyć istotę, w której została uwięziona przynależna tylko im moc. Jedynym ratunkiem dla kobiety ściganej przez demony wydaje się być stechnicyzowana Europa, ale czy w miejscu, w którym magia należy do najbardziej znienawidzonych rzeczy, powiernik znaku zdoła znaleźć schronienie?

blodigrodion | 2015-03-23
tomaszkniaz | 2014-10-23