Blizny przeszłości

Out of the Darkness
978-83-245-8604-2
konie, przyjaźń
Cecily

Amy nigdy wcześniej nie miała takich trudności w dotarciu do konia. Od momentu przyjazdu do Heartlandu, Waleczny Książę cały czas chodzi nerwowo po swoim boksie. Amy wie, że agresja ogiera, jego próby gryzienia oraz przerażony wzrok mają podłoże w dramatycznym pożarze stajni. Nie wie jednak, jak może pomóc koniowi, który tak bardzo zamknął się w sobie. Amy nie chce pogodzić się z myślą, że nie uda jej się wyleczyć blizn przeszłości Księcia...

wiejskifilozof | 2015-09-10

No i szybka książka na szybkie czytanie.Tym razem,do Heartlandu trafia Waleczny Książę.Ogier,który cudem uniknął śmierci w płomieniach.
Piękna to była historia.O miłości do zwierzęcia,próbie naprawy z nim relacji.
Książka na jeden dzień,raczej dla młodszego czytelnika.Ale przez swoje piękno,można polecić też i tym starszym.

Justyna Antoniewicz | 2015-05-11
Przeczytana: 11 maja 2015

Poznajemy Walecznego Księcia, który po pożarze stajni stał się nerwowy, chodzi niespokojnie, nerwowo po boksie swoim, boi się bardzo psychikę ma rozchwianą piękny ogier,dotarcie do konia Amy nie jest łatwe, bardzo trudno dotrzeć do Księcia.
Pragnie mu pomóc bardzo wyjść z traumy,bardzo zamknięty jest w sobie.
Chce, żeby blizny przeszłości zabliźniły się już i uratować konia.
Wciągająca, cudowna książka po prostu piękna!!!

Karo | 2013-07-22

Heartland był dla mnie swoistą odskocznią od rzeczywistości kiedy miałam mniej niż to 'naście lat. Chłonęłam opowieści jedna za drugą utożsamiając się z główną bohaterką. Zawsze chciałam być jak Ona i wtedy zaczęłam marzyć o jeździe konnej i poznaniu tych zwierząt.
Jak na tamten czas te historie dostarczały mi wszystkiego, czego mogłam oczekiwać od książki. Nie mówię dwa razy, że przy nadmiarze miejsca (i pieniędzy oczywiście) nie sprawię sobie całej serii na własność. Z samego sentymentu, żeby wrócić do czasów, kiedy było się jeszcze "dzieckiem".
Wspaniałe czasy, jak dla mnie bomba i magia.

Daria | 2014-08-13

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

SeaGoddess | 2012-08-12
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2009
Przeczytana: sierpień 2009

Do Heartlandu przybywa Waleczny Książę - ogier, który stał się bohaterem podczas pożaru stajni i w porę zaalarmował pracowników. Jednak to wydarzenie sprawiło, że zamknął się w sobie i nie pozwalał nikomu zbliżyć się do siebie. Amy po raz pierwszy ma aż takie trudności z koniem. Czy dziewczynie uda się dotrzeć do Księcia?
Powieść czyta się lekko i przyjemnie. Bardzo ładnie napisana. Polecam!

Julie_13 | 2013-06-23

To pierwsza przeczytana przeze mnie książka o koniach. Bardzo dobrze ją wspominam i gorąco polecam. ;)

Yuuki | 2011-12-05

Te książki są magiczne... Byłam niezwykle wzruszona czytając historię Walecznego Księcia...

gabrysia | 2013-01-30
Przeczytana: 2012 rok

Wszystkie książki z seri HEARTLAND to arcydzieła uwielbiam je.

Kasiasss | 2011-11-04

Cała seria jest cudowna :)

agnea1406 | 2012-06-10

Strasznie wciągająca.