Blizny przeszłości

Okładka książki Blizny przeszłości Lauren Brooke
Okładka książki Blizny przeszłości
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 7) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Heartland (tom 7)
Out of the Darkness
Wydawnictwo Dolnośląskie
2008-01-01
2008-01-01
Donata Olejnik
konie przyjaźń

Amy nigdy wcześniej nie miała takich trudności w dotarciu do konia. Od momentu przyjazdu do Heartlandu, Waleczny Książę cały czas chodzi nerwowo po swoim boksie. Amy wie, że agresja ogiera, jego próby gryzienia oraz przerażony wzrok mają podłoże w dramatycznym pożarze stajni. Nie wie jednak, jak może pomóc koniowi, który tak bardzo zamknął się w sobie. Amy nie chce pogodzić się z myślą, że nie uda jej się wyleczyć blizn przeszłości Księcia...

Coś pięknego. Czytam każdy kolejny tom i odkrywam niesamowitą historię. Dzielna dziewczyna, która walczy o zwierzęta i o ludzi. Ta książka jest aktualna w dzisiejszym świecie. Warto, aby zainteresowali się nią nastolatkowie i sięgnęli do lektury. Polecam.

Piękna książka, jak wszystkie inne. Jakość nadal nie spada, a autorce pomysły się nie kończą.
Ta książka była bardziej wzruszająca i piękna od innych. Tym razem Amy pomogła nie tylko bardzo trudnemu koniowi, ale także człowiekowi. Przy tej części pierwszy raz się popłakałam. Była trudniejsza i piękniejsza od innych, a ja mam na nadzieję, że coraz kolejne będą jeszcze lepsze.
Całą serię polecam wszystkim!
Ja na pewno przeczytam ją całą!

Na początku wszystko fajne, ciekawe, myślę: właśnie takiej książki szukałam! O dziewczenie w podobnym wieku do mojego, której pasją są konie. Jednak kiedy kupiłam i przeczytałam serię od 1-8 zaczęła mi się nudzić. Problemy i sytuacje powtarzały się i nie było już nic zaskakującego. Książka wpadła w rutynę. Mimo tego warta polecenia, ale raczej tylko dla pasjonatów koni ;-)

No i szybka książka na szybkie czytanie.Tym razem,do Heartlandu trafia Waleczny Książę.Ogier,który cudem uniknął śmierci w płomieniach.
Piękna to była historia.O miłości do zwierzęcia,próbie naprawy z nim relacji.
Książka na jeden dzień,raczej dla młodszego czytelnika.Ale przez swoje piękno,można polecić też i tym starszym.

Piękna to była historia.O miłości do zwierzęcia,próbie naprawy z nim relacji.

Poznajemy Walecznego Księcia, który po pożarze stajni stał się nerwowy, chodzi niespokojnie, nerwowo po boksie swoim, boi się bardzo psychikę ma rozchwianą piękny ogier,dotarcie do konia Amy nie jest łatwe, bardzo trudno dotrzeć do Księcia.
Pragnie mu pomóc bardzo wyjść z traumy,bardzo zamknięty jest w sobie.
Chce, żeby blizny przeszłości zabliźniły się już i uratować konia.
Wciągająca, cudowna książka po prostu piękna!!!

Pragnie mu pomóc bardzo wyjść z traumy,bardzo zamknięty jest w sobie.
Chce, żeby blizny przeszłości zabliźniły się już i uratować...

Ś-W-I-E-T-N-A!

Ś-W-I-E-T-N-A!

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

Świetna seria ;) Polecam

Świetna seria ;) Polecam

5 luty 2021r.

5 luty 2021r.

• Heartland
  • Konie
  • Młodzieżowe
  • Zwierzęta

Dodaj cytat z książki Blizny przeszłości