Zakochana kłamczucha

Tłumaczenie: Iwona Puchalska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ty i Ja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Menteuse amoureuse
83-7435-142-X
zakochanie, nastolatki
Justyna

Co ugryzło Solenn? Ona sama tego nie wie. Okłamała czarującą Chloe, która chwaliła się przed nią swoimi letnimi podbojami miłosnymi. Tak, ten na zdjęciu to jej chłopak, tak, jest bardzo przystojny i chodzą ze sobą. Czyste kłamstwo. Tak naprawdę Solenn nigdy nie była zakochana. Ale w klubie filmowym natknęła się na Thomasa. Stało się - w sekundzie Solenn staje się zakochaną kłamczuchą!

Ada | 2014-07-28

Nie rozumiem czemu na tą książkę jest tyle negatywnych komentarzy,mnie ta książka bardzo się spodobała,przeczytałam ją nawet kilka razy. I chętnie zrobiłabym to ponownie ;)

Paulina Kucińska | 2013-09-14
Przeczytana: 14 września 2013

Nawet mi się podobała, ale akcja rozwija się szybko i tak samo szybko się kończy. Trochę lepiej autorzy by mogli zbudować napięcie.

sztuku | 2011-04-07
Na półkach: 2011, Przeczytane
Przeczytana: 2011 rok

To już ostatnia książka z tej serii ,która znajduje się stosiku. Przeczytałam ich ogólnie 6 książek i myślę ,że po więcej nie sięgnę. Dla mnie te książki nie są ani złe ,ale też wcale nie są dobre. Po prostu nijakie. Chyba dwie mi się naprawdę podobały a reszta taka mdła i pozbawiana jakiś emocji. Książka ,,Zakochana kłamczucha'' jest w mojej skali oceniania po środku. Nie wiem czy powinnam dać jej wyższą czy ciut niższą ocenę więc stawiam ją po środku. Ta opowiastka jest taka ,że w mgnieniu oka coś się zaczęło i parę stron dalej się skończyło. Autorzy powinni w tej serii rozszerzyć swoje plany na powieść. A nie napisane na szybkiego Ogólnie rzecz biorąc książki są lekko mówiąc nudne. I proszę nie sugerować się wiekiem na okładce. Gdyż moim zdaniem równie dobrze mogła by tą książkę przeczytam 9-latka ;)

Główną bohaterką jest Solenn. Jej pierwsze kłamstwo: - opowiada koleżanką o swoim niby chłopaku, nawet pokazuje jego zdjęcie. Tylko tak naprawdę to jest jej kuzyn. No i od tego się...

Ta książka jest z poprzedniego stosiku,ale przez to że jestem strasznie zakręcona zapomniałam dodać recenzje.
Hmm,jaka jest ta książka? Osobiście cieszę się że jest taka króciutka.Wcale ale to wcale mi się nie podobała.Tą książkę napisało małżeństwo(VAL+PIERRE=VALPIERRE) moim zdaniem powinni lepiej przemyśleć i rozszerzyć fabułę.Dużo się dzieje,ale szybko się kończy.Główna bohaterka Solenn bardzo denerwowała mnie.Nie wiedziała co czuję i co robić.
Wszystko zaczęło się od tego że okłamała Chloe że jest z chłopakiem już 2 lata w rzeczywistości jest jej kuzynem.W klubie filmowym poznaje Thomasa pragnie z nim chodzić.Jednak później dochodzi do wniosku że kocha się w swoim dobrym przyjacielu Alexie i to wzajemnością.

Jowita | 2010-08-21
Przeczytana: 2007 rok

Pierwsza książka, po którą sięgnęłam i z tego, co pamiętam, nie zachwyciła mnie.

proyeccion | 2013-07-29

Podobała mi się, przeczytałam nawet kilka razy, taka lekka propozycja.

Kasia Grzywna | 2012-04-23
Przeczytana: 02 lipca 2011

LOL fAJNIE :) ")

karolina13175 | 2011-07-18
Przeczytana: 2005 rok

tak

Kimmm | 2010-08-26

Chyba moja ulubiona z tej serii.

Trixie | 2016-07-06