Zakochana Tessa

Tłumaczenie: Iwona Libucha
Wydawnictwo: Akapit Press
Tessa in Love

Tessa zawsze uchodziła za szarą myszkę, podczas gdy jej najlepsza przyjaciółka Matty była królową towarzystwa, nieustannie otoczoną tłumem chłopaków. Wszystko się zmieniło, kiedy Tessa zakochała się w Wolfiem. Dzięki niemu zyskała pewność siebie i poczucie własnej wartości. Dorosła i zaczęła patrzeć na świat innymi oczami. A kiedy ich miłość rozkwita ... "

źródło opisu: opis dystrybutora

Reading_is_sexyy | 2012-05-31

Z Twórczością Kate Le Vann spotykam się po raz trzeci i muszę przyznać, że i tym razem się nie zawiodłam. Autorka stworzyła niesamowitą powieść o pierwszej miłości z niebanalnym i zaskakującym zakończeniem, które wzruszyło mnie do łez. Mam tylko nadzieję, że Pani Vann nie spocznie na laurach i stworzy jeszcze kilka wspaniałych powieści, któych będę wypatrywać i z wielką radością przeczytam kolejną stworzoną przez nią historię.

Tirindeth | 2011-04-04
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 22 marca 2011

Przyznam, że nie czytam takich książek. Po prostu nie czułam nigdy takiej potrzeby. Pochłaniały mnie paranormalne romanse i fantasy, czasem powieści historyczne. Ale tu... przeczytałam opis w zasadzie przez przypadek, tak od niechcenia w internecie i nagle zapragnęłam mieć tę książkę. MUSIAŁAM ją mieć.
A, że jak czegoś chcę, nie daję za wygraną, już wkrótce udało mi się wypożyczyć lekturę z biblioteki. To było wczoraj. A dzisiaj o 6 nad ranem zaczęłam czytać. I nie mogłam się oderwać...

Tessa jest rzeczywiście szarą myszką. Szesnastoletnia uczennica liceum ma jedną jedyną przyjaciółkę - Matty, która najogólniej rzecz biorąc jest gwiazdą szkoły. Piękna, doświadczona i zadowolona z siebie rudowłosa ślicznotka, która wydaje się przyćmiewać główną bohaterkę we wszystkim. I nawet, o dziwo, nie jest głupia. Mogłaby oczywiście uchodzić za pustą. Ale to właśnie w Matty Tessa pokłada wszelkie nadzieje, są nierozłączne.

Jednak Tessie do szczęścia brakuje czegoś bardzo ważnego - miłości....

Asia | 2011-09-18

Wzruszająca historia pierwszej miłości, szkoda tylko, że tak smutny finał. Ala właśnie to "nieprzesłodzone" zakończenie ukazało magię tej miłości i sprawiło, że ta historia stała się jeszcze bardziej realna i poruszająca serducho. Polecam !

Lena | 2015-05-07

Z "Zakochaną Tessą" miałam styczność kilka lat temu. Choć nie przepadam za "romansidłami"... ten był wyjątkowy. Pamiętam, że chwilowo zawładnął moim światem, a to rzadkość. Uosabiałam się z główną bohaterką, do dziś pamiętam niektóre przeczytane linijki. Śmiałam się, płakałam. Cóż mogę dodać, trzeba to przeczytać, żeby wiedzieć o czym mówię.

natka1859 | 2012-11-03
Przeczytana: 02 listopada 2012

Pierwszy raz spotkałam się z tą autorką i muszę powiedzeć że jestem zachwycona! Książka cudowna, bardzo wciąga, a koniec jak koniec - płakałam. Jest jedną z moich ulubionych książek : )

Witch | 2014-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2014

Brak słów by opisać tak dobrą książkę .Przeczytam jeszcze raz ;)

Camilla | 2013-02-13
Przeczytana: styczeń 2013

Okładka bardzo przyjemna lubię książki które wizualnie mi się podobają, Jednak co do fabuły to troszkę jakby za szybko sie wszystko dzieje można by to rozwinąć i napisać w większej ilości rozdziałów, zakończenie bardzo niespodziewane. Ogólnie bardzo fajnie mi się ją czytało.

I_Love_Książki_ | 2014-07-31

Ta książka bardzo mi się spodobała, jest jak dla mnie świetna.Opowiada o prawdziwej miłości. Płakałam przy niektórych momentach.

Elizabeth | 2013-02-10
Przeczytana: 10 lutego 2013

Świetna książka! a to zakończenie! warto przeczytać polecam gorąco!

Misty | 2012-01-07

Widząc tę pozycję na stoliku mojej kuzynki, nie mogłam się opanować i spytałam czy mogłabym ją pożyczyć. Zwykle nie czytam obyczajowych książek, ale ta skradła moje serce. Piękna, wzruszająca opowieść o miłości.