Krok w przyszłość. Rozstania i powroty

Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 19-20) literatura dziecięca
From This Day On. Always There
Heartland (tom 19-20)
literatura dziecięca
Donata Olejnik
konie heartland

"Tak właśnie wygląda zaufanie, pomyślała Amy. Kiedy wiesz, że ten ktoś będzie stał u twego boku bez względu na wszystko, będzie pomagał ci toczyć boje i zdobywać wyznaczone cele, będzie zawsze pokładał w tobie ufność, nawet kiedy ty stracisz wiarę we własne siły"

Dwudziestotomowy cykl "Heartland" opowiada o życiu nastoletniej Amy Fleming, której matka założyła schronisko...

Dosyć długo czytałam tą książkę i nie wiem dokładnie kiedy ją skończyłam. Przeszłość długo się za nami ciągnie ale w tej części przed Amy stają wybory które dotyczą jej przyszłości. Bohaterka pomagając kolejnym koniom w końcu podejmuje decyzję w zgodzie ze sobą.

Naprawdę wspaniała książka (co ja piszę cała seria!):) Idealna dla miłośników koni!!! A do tego wspaniale prezentuje się na półce;)

KROK W PRZYSZŁOŚĆ:

Amy podejmuje trudną dla niej decyzję o rozpoczęciu studiów weterynaryjnych, a tym samym opuszczeniu Heartlandu. Jest zazdrosna o zaufanie jakim Patyczek (ulubiony koń Amy) darzy Joni ich nową pracownicę. Myśli że Joni...

• Chcę w prezencie
  • Konie