Mother, please! / What a girl wants / Road home / Upstairs, downstairs
dzinka

Zawiera: - O czym marzy dziewczyna / Brenda Novak; - Powrót do domu / Jill Shalvis; - Sublokator / Alison Kent. Sublokator: Avery jest nadmiernie opiekuńcza wobec swojej owdowiałej matki, Suzannah.Kiedy więc w życiu Suzannah pojawia się nowy mężczyzna, ukrywa ona przed córką swój romans i prosi ich młodego sublokatora, Davida, aby zajął czymś uwagę Avery.A może córka zainteresuje się Davidem...

Zawiera:
- O czym marzy dziewczyna / Brenda Novak;
- Powrót do domu / Jill Shalvis;
- Sublokator / Alison Kent.

Sublokator:
Avery jest nadmiernie opiekuńcza wobec swojej owdowiałej matki, Suzannah.Kiedy więc w życiu Suzannah pojawia się nowy mężczyzna, ukrywa ona przed córką swój romans i prosi ich młodego sublokatora, Davida, aby zajął czymś uwagę Avery.A może córka zainteresuje się Davidem i pobiorą się?- marzy. W końcu przede wszystkim jest matką, a dopiero potem kochanką.

| 2015-02-11
Na półkach: Luty 2015, Przeczytane, E-book, ***2

[opinia dot. tylko jednej z trzech części, mianowicie książki "Powrót do domu" Jill Shalvis]
Tak, wiem, że się powtarzam, ale to jest naprawdę typowy harlequin! Nothing more, nothing less...

Lesławek | 2014-02-23

Jakiś czas temu z braku laku a z miłości do książek wszelkiej maści, sięgnęłam po "O czym marzy dziewczyna" Brendy Novak. Książke przeczytałam dosłownie w trakcie śniadania z duuuużą kawą. 160 stron przelatuje bardzo szybko, bo autorka ma naprawdę lekkie pióro. Czytalo sie bardzo przyjemnie. To taka typowa dla tego rodzaju książek opowieść o tym jak brzydkie kaczątko staje się łabędziem, odkrywa co to jest milość, poznaje tego jedynego a przy okazji naprawia życie bliskich. W końcu kto powiedzial, że pierwsza prawdziwa miłość nie może przyjść kiedy skończyłaś trzydziestkę? A taka miłóść może mieć niezapomniany smak:)
Nie jest to jakaś porywająca książka bo z każdą przeczytaną stroną wiesz jaki będzie finał, ale przeczytałam z przyjemnością.

czekoladka1925 | 2015-12-24
Przeczytana: 23 grudnia 2015