A teraz miłość

This time love
83-241-2050-5
jaskinia, tajemnica, uczucie
dona

Jaskinia Zaginionej Rzeki, piękna i tajemnicza. Tu wszystko się zaczęło. Wśród cudów natury młoda dziewczyna i początkujący dziennikarz poddali się płomiennej namiętności. A jednak on wyjechał, zostawiając ją ze wspomnieniami i złamanym sercem. Po siedmiu latach Gabe wraca - u szczytu sławy i kariery. Ale Joy nie jest już tą samą nieśmiałą, naiwną dziewczyną...

wiola | 2016-03-01

Nie jest to ksiażka na pewno dla osoby która nie znosi przedłużających się opisów, zwłaszcza opisów w terminologii fachowego języka. Zbyt słaba bym ją pamiętała za kwartał, a co dopiero za rok.

Agnieszka | 2014-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Moim zdaniem za dużo opisów jaskiń, w ogóle mnie to nie ciekawiło. Fabuła dość nudna, choć czasami ciekawe porównania uczuć do zjawisk przyrody. Bohaterowi zachowywali się sprzecznie co do swoich przekonań. Nudna.

moniszon | 2017-05-09
blondii003 | 2017-04-19