Maleństwo

Sweet Baby
83-238-1148-2
Maleństwo
mad28

To było dawno. Tak dawno, że Tory nie pamięta ani chwili z dnia, kiedy jako mała dziewczynka wróciła do pustego domu, w którym nie zastała ani rodziców, ani sprzętów, ani żadnej informacji, dokąd wyjechali i co się z nimi stało. Teraz jest już dorosła, robi karierę jako fotoreporter, ale wciąż nie chce znać swojej przeszłości. Nie chce też nikogo pokochać ani nikomu zaufać, a bezpieczna czuje...

Teraz jest już dorosła, robi karierę jako fotoreporter, ale wciąż nie chce znać swojej przeszłości. Nie chce też nikogo pokochać ani nikomu zaufać, a bezpieczna czuje się tylko w ramionach Bretta.

Brett kocha Tory i rozumie jej lęki. Nie zamierza jej zmuszać, by odkryła przed sobą i przed nim swą przeszłość.

Kiedy jednak Tory zaczynają nawiedzać tajemnicze koszmary i kiedy ogarnia ją obsesyjne zainteresowanie uwiecznionym na jednym z jej zdjęć mężczyzną z tatuażem na policzku - wie już, że musi jej pomóc.

karolajna | 2014-07-17
Na półkach: Pożyczone, Przeczytane
Przeczytana: 16 lipca 2014

"Maleństwo" to wspaniała lektura. Polecam wszystkim i każdemu z osobna. W fabule spotykamy przede wszystkim wątek miłosny, no i oczywiście intrygujące zdarzenia kryminalne; pojawiają się również małe sytuacje, przy których kręciła się łezka w oku. Główna bohaterka ma - w brew pozorom - szczęście, które kryje się pod postacią kochającego ją mimo wszystko mężczyzny. Wzruszające jest to, że ten człowiek oddaje się jej w pełni, aby nie zagrażało jej najmniejsze zagrożenie.

Dosia | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Świetna, od samego początku bardzo mi się spodobała. I pomyśleć, że leżała tyle lat zakurzona...

martyna | 2016-11-19
Na półkach: Harlequiny, Przeczytane