Dwa pocałunki

Twice kissed
83-7245-373-X
romans
Wanda

Ekscentryczna gwiazda telewizji znika bez śladu. Maggie McCrae, jej siostra bliźniaczka, rozpoczyna poszukiwania. Zagłębia się w świat skandali i intryg, odkrywając kolejne szokujące tajemnice z życia zaginionej. Zaczyna się obawiać, że dziewczyna została zamordowana. A podejrzanym jest były mąż siostry, mężczyzna o mrocznej przeszłości, którego Maggie kiedyś kochała szaloną pierwszą miłością...

Powodem, dla którego przeczytałam książkę do końca było to, że nawet przywiązałam się do głównej bohaterki, a to duży plus. Ciekawiły mnie jej przeżycia z dzieciństwa i to jakie relacje miała wtedy z siostrą, która potem stała się sławna. Chyba najbardziej interesowały mnie te wątki, bo podczas czytania byłam mnije więcej w tym samym wieku.
Miejscami jednak powieść była naprawdę nużąca. Romans ani trochę mnie nie wciągnął, ale przynajmniej nie przeszkadzał zbytnio.

Bedata | 2014-08-05

Nie wiem dlaczego dokończyłam czytać tę książkę, bo jak dla mnie była to wielka nuuda. Skakałam pobieżnie po stronach,omijając przydługie rozmyślania, sceny erotyczne itp, żeby przekonać się, jakie będzie zakończenie ( też nie powalające, ale to, że chciałam je poznać dodało pozycji jedną gwiazdkę )

Ewelina | 2016-01-20

Czytałam tą książkę z zaciekawieniem a czasem nawet z wypiekami na twarzy. Moim zdaniem doskonale połączenie kryminału z romasindlem. Pochłonęłam ją jednym tchem i jestem ciekawa jak autorka poprowadziła by dalej losy bohaterów. Książka posiada swą lekkość ale i i daje do myślenia jak łatwo popaść w przesadne samo uwielbienie.

daria | 2011-10-12

Wszystkie książki tej autorki są fajne!

nietoperzyca | 2016-09-12
Przeczytana: 29 marca 2010