Czekając na miłość

Wydawnictwo: Książnica
Long Time Coming
978-83-245-7712-5
dona

W życiu Marnie Hibbs, samotnie wychowującej dorastającego syna, pojawia się Law Kincaid, niezwykle popularny, zabójczo przystojny astronauta. Mężczyzna szuka autora anonimów, który twierdzi, że Law ma syna. Trop prowadzi do Marnie, ale ta wszystkiemu zaprzecza. Kiedy napięcie między nimi staje się nie do zniesienia, a wzajemne przyciąganie niezaprzeczalne, kobieta jest zmuszona do wyjawienia sekretu, co może spowodować, że straci dziecko, które kocha ponad wszystko, i mężczyznę, którego pożąda jak nikogo wcześniej.

Kasiek | 2014-11-27
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 27 listopada 2014

Ciepła, lekka lektura. Romantyczna historia z rodzinną tajemnicą w tle. Dość przewidywalna, ale ma swój urok. Dobrze się ją czyta. Odpowiada mi styl autorki, zachowanie ciągłości akcji (bez retrospekcji) i zwartość fabuły (bez zbędnych opisów). Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością tej autorki, ale z pewnością nie ostatnie.

Małgorzata Chabzda | 2014-05-18
Przeczytana: 17 maja 2014

Już dawno nie czytałam książek Sandry Brown. Nawet zapomniałam, że pisze świetne lecz banalne romanse. W tym wypadku właśnie tak było. Książka od początku jest banalna i nawet troszkę niewiarygodna. Bo kto normalny poznając drugą osobę od razu się z nią całuje po 5 minutowym spotkaniu. No ale mniejsza z tym. Historia sama w sobie fajna i ciekawa a nawet wciągająca. Nie będę tu opisywać fabuły bo szkoda słów, wszystko jest już napisane. Mniej więcej w połowie zirytowało mnie jak rozwinęła się dalej ta przygoda ale na samym końcu już się uśmiechnęłam. Zakończenie miłe aczkolwiek przewidywalne. Z miłą chęcią dopisałabym dalszy rozwój tego związku. Oczywiście polecam.

Monika | 2010-11-04
Na półkach: Przeczytane, 2010
Przeczytana: 04 listopada 2010

Wahałam się pomiędzy czterema a trzema gwiazdkami dla tej książki. Dałam trzy, bo cztery byłyby nie fair w stosunku do:
1) wszystkich ambitnych powieści, które dostały ode mnie cztery gwiazdki,
2) wszystkich powieści, które zapadły mi w serce i dostały ode mnie cztery gwiazdki.
Generalnie wolę powieści bardziej skomplikowane, głębsze, takie, w których nie wszystko jest dopowiedziane i takie, które nie kończą się błogo. Jednak od czasu do czasu fajnie zrelaksować się przy takiej właśnie książce jak "Czekając na miłość". To uroczy, niegłupi, choć naiwny romans, słodki na ostatnich stronach. Takie książki są człowiekowi czasem bardzo potrzebne.

PS. Pani Sandra przełamała mojego pecha odnośnie nieudanych drugich podejść do różnych pisarzy. Jej druga książka, która przeczytałam jest naprawdę dobra.

Adrianna__ | 2013-12-08
Przeczytana: 08 grudnia 2013

Książka jest typowym romansidłem i nie ma co tego ukrywać. Po prostu jest na zimowe wieczory z kubkiem gorącej czekolady w dłoni. I mogę jej tylko dać pięć gwiazdek z tego powodu. Jednak mimo wszystko czyta ją się miło i przyjemnie. Co prawda autorka już w drugim rozdziale kładzie nam kawę na ławę i mówi co jak, gdzie, kiedy i z kim, ale nie na rozszyfrowywaniu zagadek z przeszłości płynie przyjemność czytania tej książki.
Zacznijmy jednak od przedstawienia głównej postaci. Marnie Hibbis jest kobietą po trzydziestce, która samotnie wychowuje swojego syna Davida. Kobieta miała siostrę, ale dziewczyna zginęła w wypadku samochodowym, ojciec również nie żyje, a matka dożywa swoich ostatnich dni w domu spokojnej starości, który mieści się przy Kościele. Wszystko było by dobrze gdyby nagle w życiu kobiety, pojawia się pewien znany astronauta Law Kincaid. Już na pierwszej stronie wiemy, że mężczyzna nie chciał się pojawić w życiu Marnie, ale co tydzień dostaje anonimowy list, który...

MarzenaB | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 01 lipca 2014

Baliście się kiedyś książki? Tak, pytam poważnie. Może to faktycznie dziwnie zabrzmi, ale ja bałam się właśnie tej książki. Będąc w bibliotece, przeglądałam półkę z autorami, których nazwiska rozpoczynają się literą "B". Kiedy natknęłam się na Brown, pomyślałam "nigdy więcej". Już miałam przeglądać dalej, jednak coś mnie podkusiło. W głowie pojawiła mi się myśl, że może ta książka będzie inna. Jak wiecie, albo może i nie wiecie, kilka miesięcy temu czytałam "Śniadanie do łóżka" i powiedziałam sobie wtedy, że już nigdy nie sięgnę po twórczość Sandry Brown. Jaka okazała się ta opowieść?

Po pierwsze, autorka ma u mnie niesamowicie wielki plus. "Śniadanie do łóżka" było totalną masakrą. Doprawdy, bardziej pustej i nic nie wnoszącej książki nie czytałam nigdy. Jeśli chodzi o "Czekając na miłość", tutaj jest odwrotnie. Brown wspaniale obrazuje cechy mężczyzny. Prawdziwego mężczyzny, których, bądź co bądź, zaczyna brakować we współczesnym świecie. Odpowiedzialny, opiekuńczy, kochający, a...

Marta | 2011-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2011

Bardzo ciekawa książka,nie mogłam się od niej oderwać :)
Przeczytałam ją w trzech podejściach,ale to tylko dlatego,że obowiązki domowe wzywały :P Gdyby nie one pochłonęłabym ją na raz :))
Polecam

Katherina87 | 2012-11-21

Powieść obyczajowa. W życiu Marnie Hibbs, samotnie wychowującej dorastającego syna, pojawia się Law Kincaid, niezwykle popularny, zabójczo przystojny astronauta. Mężczyzna szuka autora anonimów, który twierdzi, że Law ma syna. Trop prowadzi do Marnie, ale ta wszystkiemu zaprzecza. Kiedy napięcie między nimi staje się nie do zniesienia, a wzajemne przyciąganie niezaprzeczalne, kobieta jest zmuszona do wyjawienia sekretu, który może spowodować, że straci dziecko, które kocha ponad wszystko, i mężczyznę, którego pożąda, jak nikogo wcześniej.

Beata | 2014-05-06
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 06 maja 2014

Nie spodziewałam się po autorce tak słabej powieści.Wprawdzie czytałam kryminały i to dość dawno ale nie pamiętam by były tak słabe , wręcz przeciwnie -były emocje, napięcie,ekscytacja.Ta powieść nie urzekła mnie , płytkie czytadło ot po prostu.Czyżbym trafiła na jedną z gorszych powieści jakie wyszły z pod pióra pani Brown?Zdecydowanie wybiorę jej kryminały następnym razem.
Polecam jedynie miłośnikom romansów i fanom pani Sandry Brown bez względu na to co napisze.

Gąska | 2012-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2012

Nudy, nudy, nudy! Zaczęłam czytać tą książkę z nadzieją na dobrą lekką powieść w sam raz na zimowy wieczór ale zaczęłam się męczyć. Przez cały czas miałam nadzieję, że Law bzyknie główną bohaterkę bo jej nadmierna cnotliwość wytrącała mnie z równowagi.
Dobre gdy nie masz nic innego pod ręką..

betina360 | 2014-01-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 stycznia 2014

Bardzo fajna i wciagajaca ksiazka.Takie lekkie ksiazki gdy wokol dzieje sie tyle zlego bardzo odprezaja i umilaja czas.