Piękna marzycielka

Tłumaczenie: Agata Puciłowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Beautiful dreamer
Monika

Hope Gardener kocha swoją farmę i majestatyczne piękno Nevady, które koi jej zranione serce. Ale jej ranczo umiera. Brakuje wody. Zdradziecka pustynia wdziera się na pola. Hope potrzebuje cudu. I cud się zdarza. Ma na imię Rio, jest hydrogeologiem i samotnikiem wolnym jak wiatr, który nigdzie długo nie zostaje. Aż do dnia, kiedy spotyka piękną marzycielkę. I swoje najpiękniejsze marzenie...

EsperanzaParaElAmor | 2011-09-08
Przeczytana: sierpień 2011

Książka, która od początku wciąga w świat, w którym woda jest najważniejsza do przetrwania.

brawurkadg | 2013-10-18
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 17 października 2013

Piękne, urzekające opisy życia na ranczu w Nevadzie.

Ania | 2014-06-09

Urzekajacy romans, czyli książka miła i przyjemna. Lecz jak dla mnie za krótka i trochę za szczegolowa w niektórych momentach.

sybla | 2015-03-12
Przeczytana: 12 marca 2015

Jak na "romansidło" wcale nie taka lekka, ale wdzięczna w czytaniu. Koniec poruszający, polecam.

Paola30 Paulina | 2017-06-11

justyna | 2016-01-14