Inne wymiary świata

Saga Egmont
2024-04-26
2024-04-26
37 min.

Okładka książki Magazyn Biały Kruk #27 Redakcja Magazynu Biały Kruk, Marta Choińska-Młynarczyk, Sylwia Dec, Michał P. Lipka, Olaf Pajączkowski, Katarzyna Podstawek, Michał Radtke, Katarzyna Rutkowska, Marlena Urbaniak, Jakub Wczasek
Magazyn Biały ... Redakcja Magazynu B...

Pierwsze, co zrobiłam, gdy skończyłam czytać, to zapytałam autorkę, czy planuje kontynuację.

Genialny klimat, intrygi i tajemnice. A w tym wszystkich ciekawy zarys psychiki ludzi dążących do władzy za wszelką cenę skontrastowany z niewinnością innych.

Niesamowicie wciągająca, emocjonalna opowieść, a przy okazji czapki z głów dla wyobraźni i języka autorki.

Główna bohaterka, Roin, stanowi serce opowieści, jej marzenia i pragnienia odzwierciedlają te, które często sami tłumimy w sobie. Jej pasja do archeologii staje w kontraście z oczekiwaniami rodziny, co nadaje opowieści uniwersalny wymiar i pozwala czytelnikowi łatwo się z nią utożsamić. Odkrycie szczątków olbrzymów staje się punktem wyjścia do eksploracji nie tylko przeszłości, ale również samej siebie.

Niezwykle przyjemna lektura, polecam zapoznanie się z nią wszystkim fanom i fankom fantastyki z najwyższej półki :)

• Moje

Dodaj cytat z książki Inne wymiary świata