Kurs intensywny

2024-02-07
2021-04-14
2023-03-30
9798875691942
powieść obyczajowa lesbijka kobiety kochające kobiety miłość między kobietami współczesna powieść obyczajowa lgbt lesbijki przyjaźń małżeństwo macierzyństwo

Kurs intensywny to wzruszająca powieść o miłości kobiety do kobiety opowiedziana z perspektywy prawie trzydziestoletniej Anny.
Po roku niewidzenia się, Anna wraca do Perugii, by zdobyć serce Martiny, kobiety, którą poznała rok wcześniej podczas intensywnego kursu języka włoskiego. Zdecydowana na to, by podbić serce tej kobiety, podejmuje działania i dokonuje wyborów nie zawsze zgodnie z tym, co podpowiadają jej inni. W ciągu kilku letnich tygodni przeżywa wzloty i upadki, które niezmienne towarzyszą wszystkim zakochanym. Czy ostatecznie wychodzi z tej próby zwycięsko? W pewnym sensie tak. Ale to już doczytajcie sami.

Wciągnęła mnie ta książka od pierwszej strony. Skrzy się emocjami, pytaniami i podróżą nie tylko przez Włochy i ich język, ale też w głąb samej siebie. Subtelnie i z werwą, chciałoby się rzec z włoskim temperamentem, opowiedziana historia niełatwej miłości. To powieść o wątpliwościach, o uczuciach, dwóch kobiet, które pochodzą z dwóch różnych światów, mówią w trzech językach, a w języku miłości usiłują znaleźć wspólny dialog. Czy go odnajdą? Czy pozwolą sobie na to, żeby pójść za głosem serca? Sami się dowiedzcie.
Ja wiem jedno- warto postawić na miłość zawsze! Miłość to miłość, bez względu na to kogo się kocha.
Acha... koniecznie zaparzcie sobie do niej espresso, albo czytajcie z lampką prosecco pod reką!

Kurs Intensywny to historia o szczególnej relacji dwóch kobiet opisana w sposób subtelny, z humorem. To książka o uczuciach ale daleko jej do klasycznego love story 😉 to tez historia o odkrywaniu samego siebie, tego co w życiu ważne, nowych miejsc... Kurs intensywny wciąga ! Polecam !

• LGBTQ
  • E-booki
  • LGBT
  • No sapphic, wlw
  • Literatura safijska (lub z wątkami / postaciami safijskimi) wydana po polsku: wlw, lesbian, sapphic

Anna Parsifal Kurs intensywny Zobacz więcej