Konkubina cesarza

Okładka książki Konkubina cesarza Waldemar Bednaruk, Alex Vastatrix
Okładka książki Konkubina cesarza
Waldemar BednarukAlex Vastatrix Wydawnictwo: HARDE Wydawnictwo Cykl: Harem (tom 3) powieść historyczna
powieść historyczna
Harem (tom 3)
HARDE Wydawnictwo
2023-04-26
2023-04-26

Okładka książki Dom gejsz Waldemar Bednaruk, Alex Vastatrix
Dom gejsz Waldemar Bednaruk, ...
Okładka książki Harem. Prawdziwa historia dziewcząt z jedynego polskiego haremu Waldemar Bednaruk, Alex Vastatrix
Harem. Prawdzi... Waldemar Bednaruk, ...
Okładka książki Szkoła Rycerska Kadetów Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej Waldemar Bednaruk, Kamil Jaszczuk
Szkoła Rycersk... Waldemar Bednaruk, ...

Długo musiałam czekać na kontynuację znakomitego "Haremu" i "Domu gejsz" autorstwa Alex Vastatrix i Waldemara Bednaruka. 📝☕🌷
Aż wreszcie nakładem Wydawnictwa Harde ukazał się trzeci tom o niezwykłych przygodach arystokraty Jana Sobiepana Zamoyskiego pt. "Konkubina cesarza". 🌷
Już sam tytuł brzmi intrygująco, nieprawdaż?
Nie mówiąc już o okładce, której soczysta czerwień wskazuje, że czytelnik może oczekiwać pikantnej historii. ❤️❤️❤️
I tak w istocie jest, gdyż niejaki Sobiepan słynął z zamiłowania do płci przeciwnej. Niestety "piękne liczka najdłużej na dzień lub dwa zapadały (mu) w duszę". 😉
Dopiero urok pięknej Sianmei, która miała wkrótce trafić do haremu chińskiego cesarza, miał szansę zmienić tę sytuację!
Skąd u boku Ordynata Zamoyskiego chińska Piękność? 🎎

Otóż podczas podróży statkiem z Japonii 🇯🇵do Polski 🇵🇱 trafił on do Chin 🇨🇳 i został wciągnięty w wojnę pomiędzy władającą połową państwa dynastią Ming a niebezpiecznymi najeźdźcami z Mandżurii!

W powieści poznajemy też dalsze losy znanych nam z poprzednich części bohaterów:
żony ordynata Marysieńki, która prowadzi korespondencyjny flirt z późniejszym królem Polski Janem III Sobieskim oraz prostej chłopki Józi - dawnej mieszkanki haremu Sobiepana.🌷

"Konkubina cesarza" to niezwykle barwna, napisana z rozmachem powieść, którą czyta się doskonale. Uwielbiam ten lekki styl, który sprawia, że z łatwością przenoszę się do wykreowanej przez autorów rzeczywistości. A dzieje się tam tak wiele! Intrygi, knowania, walka o przetrwanie, skrywane namiętności, gorące uczucia! ❤️
Aż żal rozstać się z bohaterami, których przekorny los nie oszczędza!
Ciekawa jestem, czy za jakiś czas Autorzy zdecydują się ponownie zajrzeć do pełnego tajemnic Zamościa.
Cóż napisać więcej?
Pozostaje mi tylko gorąco polecić Wam cały cykl!
Wybierzcie się wraz z bohaterami w emocjonującą podróż do XVII wieku!
Opinia pochodzi z mojej strony Zapiski przy Kawie.

Już sam tytuł brzmi intrygująco, nieprawdaż?
Nie mówiąc już o okładce, której soczysta czerwień...

Świetna książka, najlepsza z całej trylogii, ciężko się oderwać, jak już zacznie się czytać. Polecam wszystkim!

• 0 CIEKAWE, WCIĄG
  • 0 0 NAST