Pod ścisłą ochroną

Endorfina
2023-03-10
2023-03-10
ochroniarz muzyka romans hate-love

Ta książka jest połączeniem romansu i sensacji. Polubiłam Michała, Dominika doprowadzała mnie do szału swoimi wybrykami, dzięki czemu czułam się podobnie jak Azer..co miało też swoje plusy. Dopiero pod koniec historii można zrozumieć zachowania i stosowanie używek przez Nessę. Zakończenie zaskakujące. Pozycja lekka i warta uwagi.

kurcze podchodziłam do tej ksiazki z rezerwą ale zostala mile zaskoczona. bardzo fajna! Polubialam bohaterów.

Celebrycki świat coraz częściej pojawia się w książkach po które sięgam i bardzo się cieszę z tego powodu, ponieważ takich powieści jest bardzo mało na polskim rynku wydawniczym.

"Pod ścisłą ochroną" to książka, w której znajdziecie znaną piosenkarkę muzyki POP o pseudonimie Nessa. Z pozoru może wydawać się rozkapryszoną, młodą osobą, której odbiła sodówka do głowy. Jednak dostawanie pogróżek, w których ktoś życzy jej brutalnej śmierci, nie jest zabawne i dziewczyna decyduje się na zatrudnienie całodobowej ochrony.

Od samego początku Nessa próbuje zrobić wszystko, aby zniechęcić i zdenerwować swojego ochroniarza. Jest dla niego niemiła, obraża się ciągle i nie mówi mu o wszystkim. Dochodzi nawet do tego, że niejednokrotnie mu ucieka, ale w końcu nadchodzi taki moment, że sytuacja zmusza ją, aby się otrząsnęła.

Myślę, że nie od samego początku polubicie Nessę. Trudno jest darzyć sympatią kogoś, kto ciągle pakuje się w kłopoty i naraża się na niebezpieczeństwo. Decyzje jakie podejmuje bohaterka są skrajnie różne i również sama ona jest niestabilna emocjonalnie. Autorka pozwala nam poznać ją z każdej strony. Raz widzimy ją jako rozkapryszczoną gwiazdkę POP, a z drugiej strony osobę, która bez robienia szumu wspiera dzieci chore na raka. Raz widzimy ją, kiedy zakłada maskę na twarz, a kolejnym razem widzimy jej prawdziwe, emocjonalne oblicze.

Michał to niemal ideał mężczyzny! Polubiłam go od samego początku i bardzo mu kibicowałam. Zadanie jakiego się podjął ze względu na trudną sytuację finansową, okazało się być bardzo wymagające. Jestem pewna, że nie miałabym takich pokładów cierpliwości jak on!

Tę dwójkę połączyła relacja hate - love. Obydwoje czuli ogromny pociąg seksualny, a cała sprawa z pogróżkami sprawiła, że coraz częściej zbliżali się do siebie. Jest to zdecydowanie książka warta polecenia! Miałam motylki w brzuchu, podobała mi się dynamika i dopracowanie fabuły. Autorka świetnie ukazała czytelnikowi wady i zalety celebryckiego świata i uprzedmiotowienia kobiet w showbiznesie. Polecam! Istna petarda!

Tak bardzo podobała mi się książka "Jak się pisze miłość" tej autorki, że musiałam sięgnąć po coś jeszcze z jej repertuaru. W tej książce od razu polubiłam Nesse i Michała, chociaż na początku Nessa była taka szalona i nieobliczalna, że nie mogłam połapać się w jej zachowaniu i czułam, że coś się za tym kryje. Mam słabość do kobiet w książkach pełnych werwy, nie dających sobie wchodzić na głowę. Nie ma nic gorszego od kobiety bez swojego zdania w książce. Na ogół czytając omijam albo pobieżnie przelatuje po scenach seksu, ponieważ są albo za długie albo zwyczajnie męczące. W książkach Pani Tatkowskiej sceny seksu są króciutkie, ale strasznie gorące. Naprawdę autorka tak podgrzewa atmosferę, że nie trzeba ciągnąć tych scen na kilka stron, wystarczy kilka zdań i jest pełen sukces.

Tak długo czekała na swoją kolej i w końcu mam, udało się przeczytać. Ogromnie się cieszę, bo od niedawna odkrywam talent Kingi Tatkowskiej i obiecałam poszukać coś dla siebie w jej repertuarze. Jest tam dosyć wiele ciekawych pozycji, więc zachęcam innych czytelników .
"Pod ścisłą ochroną" ma dosyć przewidywalną fabułę, ale zabiera do świata show-biznesu, który za każdym razem potrafi zaskoczyć.
Dominika Neserowicz dla swoich fanów zwana Nessą , była gwiazdą pop. Szybko wzbiła się na szczyty list przebojów. Jej życie poza sceną i poza kontrolą mediów stanowiło ogromne przeciwieństwo. Gdy znikały lampy i flesze, zamykała się w domu i próbowała istnieć.
Anonimy z pogróżkami to już nie przelewki. Zgodziła się na ochroniarza. Wybór mógł być tylko jeden.
Michał Klimczuk "Azer" nie miał sobie równych w branży ochroniarskiej. Dotychczas jego klientami byli ważni biznesmeni, więc zdziwił się otrzymując nowe zlecenie.
Młoda, piękna, irytująca i niestabilna emocjonalnie, a do tego pociągająca. Przy bliższym poznaniu zrozumiał, że ta kobieta skrywa w sobie tyle cierpienia i bólu, które wkrótce ją przygniotą. Będzie się starać, by znaleźć osobę odpowiedzialną za zastraszanie i nękanie już i tak zmęczonej Dominiki.

Ciekawy romans, chociaż w podobnym stylu znajdziecie wiele innych książek. Mimo to podobała mi się historia dwóch obcych dla siebie osób, z których jedna... była związana ze show-biznesem. To temat, dzięki któremu można zaszaleć w książce. To zadziałało na plus. Polecam!

Michał i Nessa podbili moje czytelnicze serducho.
Kolejna wciągająca książka od Kingi Tatkowskiej .
Połączenie obyczajówki , romansu i sensacji.
Uwaga! Książka nieodkładalna !

Michał i Nessa podbili moje czytelnicze serducho.
Kolejna wciągająca książka od Kingi Tatkowskiej .
Połączenie obyczajówki , romansu i sensacji.
Uwaga! Książka nieodkładalna !

Jeśli ktoś czyta książki Pauliny Świst to może wychwycić pewne podobieństwo zarówno samym pomyśle jak i w kreacji bohaterów. I o ile Paulinę Świst lubię i biorę w całości to co pisze tak, nie wiem czemu, tu pewne elementy mnie drażniły. Nie przepadam za nierozsądnymi i pyskatymi bohaterkami, które zgrywają nie wiadomo co a ta niestety taka była. Niemniej jednak książkę przeczytałam z zaciekawieniem i nie nudziłam się ani chwili :)

Recenzja świeżo po przeczytaniu. Powiem tak, w jakiś sposób ta książka była ciekawa i bardzo szybko się ją czytało. Jednak nie ma ona w sobie żadnych rewelacji, fabuły można się domyślić od samego początku, aż do zakończenia i to dosłownie. Jest ona po prostu średnia, nie ma w niej nic zaskakującego, zwrotów akcji, czegoś co nagle możnaby powiedzieć: 'o, tego się nie spodziewałem'. Taka obyczajowa na max. dwa wieczory, kiedy nie mamy co robić.

Bohaterowie tej opowieści to Dominika, piosenkarka obracająca się w brudnym świecie show biznesu i Michał, jej ochroniarz, który oprócz mięśni ma też mózg. historia jest lekka i przyjemna ale niebanalna. autorka tchnęła w postaci męskie dużo humoru i czułości.

• Romans
  • Proza

Dodaj cytat z książki Pod ścisłą ochroną